şükela:  tümü | bugün
  • yalçın küçük'ü konuk ettiği sorguluyorum programında küçük'e hangi savaşta gazi olduğunu soran sunucudur. gelen konukları araştırmıyor sanırım, ya da biliyor ama salağa mı yatıyor? tam çözemedim. çünkü konuk hakkında bazı bilgileri izleyiciye hatırlatması gerekir. tuhafıma giden başka soruları daha var. yine küçük'e diyor ki: siz komünist misiniz? amatörce yönetiyor programı.
  • bu arkadaş, bır bır konuşan, sürekli araya girerek konuğun insicamını bozmakla kalmayıp, her cümlesini kesen ruşen çakır, enver aysever gibi gazeteci ya da televizyoncuların tam tersi.

son derece yetersiz bilgi ile müthiş bir kıvraklık sergiliyor, yer yer mantar yapsa da ya kendisi toparlıyor, ya da konuklar monologa yönelik bir programa gittiklerini önceden varsaydıklarından, hataları örtüp konuşmaya devam ediyorlar.

ışık var ama kendisinde. şu anda değil ama bu çizgiyle 20 yıl içerisinde o duayen televizyoncu olur, ben bastonla sözlükte yazarım.
  • bana göre türk medyasının en iyi moderatörlerinden birisidir. son derece ağır ve risk taşıyan konukları sakin bir şekilde, söz kesmeden yönetmektedir. maalesef günümüz medyasında ferit gibi televizyoncu göremiyorum. ayrıca bildiğim kadarı ile kendisi krt tv'nin genel yayın yönetmenliğini yapmaktadır. kendi programı dışında bütün krt programlarını yönetiyor. türk toplumuma böyle bir kanal kazandırdığı için kendisine ayrı bi teşekkür etmek gerekir..

umarım çıkarı uğruna yayın yapan yandaş televizyoncular değil,ferit gibi aydınlık ve tarafsız yayıncılar çoğalır.yolu açık olsun.