• kedi düşmanı, güvercin hastası, kelimelerin ustası, şiir sever birey.
  • (bkz: hemseri)
  • muhtelif yerlerde, muhtelif zamanlarda tesadüf edilebilecek yazar. ayrıca yol bilen, adap erkân bilen.
  • nevizade'de soğuk bira yudumlanası, ece ayhan külhanisi, güzel, lezzetli bir yazar.
  • dün bana "dünyanın ne kadar küçük olduğunu" kanıtladı. bir an baktım, çocukluğumun ve gençliğimin ellerinden tutmuş halay çekiyor. halayın başında o, gerisinde tüm çocukluğum ve gençliğim.

akan bir ırmak gibi izledim onu.

ve

dünyanın bu kadar küçük olmasına daha bir sevindim.
  • yorumsuz:

-* niheha liposakşın ha! hakikaten mi?
    +* evet aynı şırıngayla bu iddiaları uyduran şuursuzdan kan alıcam.
    - ben anlamam ben söyleyenlerin yalancısıyım.
    + söyleyene bir sana iki kampanyasını duydun mu sen?
    - puhahahah!!!
  • beni kırmayıp nezaketle fasılımıza gelen, bi daha ki sefer halayın başında olmasını temenni ettiğim arkadaş.
    saygın delikanlı.
  • moda sahilinde bir kısa film. esas kız köpek kovalıyor. yaz günü hava pek sıcak. hooop plan değişiyor. nevizade'deyiz aniden şahika mı ne? esmer bi çocuk var sesi de pek şahane. eş zamanlara sığamıyorlar sonrasında. olsun be gönüller bir olsun.
  • şuursuz çocuk. -bak yine sinirlendim- der ki bana: balığı sen tut, sen temizle, sen pişir *, salatayı da yap, rakıyı da aç, koy müzeyyeni de, sofraya ser kirli beyaz muşamba örtüleri, ben paşa da kuruluyim güzelim sofraya...

oldu canım başka derdin?
  • kaşla göz arasında sahnedeki gruptan misket çalmalarını isteyebilen bir kişi.
hesabın var mı? giriş yap