şükela:  tümü | bugün
  • hwa gaming'in lol takımının takım kaptanı.

nicki wristcutter, eskiden mid rolünde oynuyordu, reosta takıma katılınca jungle'a geçti.
  • twitch den yayını izlenebilir olan tek türk profesyonel oyuncu.türkiye'nin theoddonedır.

edit:profesyonel oyunculuğu bırakmış, yayıncı olarak geçimini yapmaya çalışan gamer, adam gibi adam.jahrein ile bağlantısını kesse daha iyi olacak.jahrein çok zeki ve çıkarcı bir insan.feritin önünü çok kesiyo.feritin bu iyi niyeti ile ne kadar bu piyasada kalabileceği ise ayrı bir soru olarak kafamda yer edinmiş bulunmak da.

(bkz: #54908972)
  • hwa takımından ayrılmış eskinin başarılı midi. yeni takımını merakla bekliyoruz.
  • big plays incorporated ile anlaşmış olan oyuncu. artık umarım nickini tekrar wristcutter yapar. o ne öyle ergen nicki gibi wtcn.
  • profesyonel oyunculuğu 2-3 gün önce bırakmış olan türkiye'nin en iyi yayıncısı.türkiye de e-sporun gelişmesine öncülük etmiş kişilerden birisidir.riotun oyunculara çok düşük paralar verdiği dönemde de profesyonel oyunculuk yapmıştır.ailevi sıkıntılardan dolayı o dönemler de elo boost yapmış ve riot tarafından 1 yıl ban yemiş ilk oyuncudur.şu sıralar melisababy ile sevgilidir.wtcn nickinin son halidir.hard winter arena, ahraz gaming, big plays incorporated ve number one oynadığını bildiğim takımlardır.
  • daha yeni keşfetmiş olduğum kişi. çok eğlenceli geçiyor yayınları. ergenmişçesine sesine filan da bayılıyorum, tatlı buluyorum filan. oyunculuğuna ek olarak bi de o vardı, belirteyim dedim.
  • eğlenceli anlar videolarından aşırı derecede keyif aldığım yayıncı. tık