• hwa gaming'in lol takımının takım kaptanı.

nicki wristcutter, eskiden mid rolünde oynuyordu, reosta takıma katılınca jungle'a geçti.
  • twitch den yayını izlenebilir olan tek türk profesyonel oyuncu.türkiye'nin theoddonedır.

edit:profesyonel oyunculuğu bırakmış, yayıncı olarak geçimini yapmaya çalışan gamer, adam gibi adam.jahrein ile bağlantısını kesse daha iyi olacak.jahrein çok zeki ve çıkarcı bir insan.feritin önünü çok kesiyo.feritin bu iyi niyeti ile ne kadar bu piyasada kalabileceği ise ayrı bir soru olarak kafamda yer edinmiş bulunmak da.

(bkz: #54908972)
  • profesyonel oyunculuğu 2-3 gün önce bırakmış olan türkiye'nin en iyi yayıncısı.türkiye de e-sporun gelişmesine öncülük etmiş kişilerden birisidir.riotun oyunculara çok düşük paralar verdiği dönemde de profesyonel oyunculuk yapmıştır.ailevi sıkıntılardan dolayı o dönemler de elo boost yapmış ve riot tarafından 1 yıl ban yemiş ilk oyuncudur.şu sıralar melisababy ile sevgilidir.wtcn nickinin son halidir.hard winter arena, ahraz gaming, big plays incorporated ve number one oynadığını bildiğim takımlardır.
  • ağzını yaya yaya ingilizce sözcükler kullanmayi pek seven diğer bir yayıncı.

abi cok bad yaa
    aşırı cringe abi yaaa
    wat dı fak ya

türkçenin anasini siktiniz sizin yüzünüzden yeni nesil kendi değerlerini unutuyor.al jahreini vur buna aq
  • ağzını yayarak ingilizce konuşmuyor mu bir de ağzına çakasım geliyor

yayınlarda pubg oynuyor dakkada bir, sonra da unlost'a laf atıyor dust2 oynuyor diye.

kitlesi de fazlasıyla kanser her duruma tepki olarak lul xd anladım abbe
  • başka bir yayinciyla surekli dust2 oynuyor diye dalga geçip kedi pubg den başka oyun oynamaması gülünç bir durum birde surekli izleyicilerin onu iyi niyetli uyarmasina bile tilt olup onalara sovebilme ihtimali vardır. kendisini severim hatta 2 aylık subum bu entryi gorunce büyük ihtimal izleme sikik gibi cümleler kuracağını adim kadar iyi biliyorum.
  • kendisinden daha iyi oynayan her oyuncu istisnasız ghost veya hiledir. eğer o iki seçenek değilse “ananısikim”dir.
  • twitch yayıncıları arasında abone olduğum yayıncılardan birisidir. gerek kişiliği gerekse adamlığından yana bir yamukluğunu görmedim. benim için oyunlarından çok kişinin karakteride önemlidir. kendisini olumsuz yönde eleştirenlerin düşüncelerini kafaya çok takan birisi.

ha olurda ileride birilerine yaranmak için istifini bozarsa unsub feritcim.

iyi yayınlar lets go!

edit: bu sıralar hob evinde takılıyor, hayırlısı.
hesabın var mı? giriş yap