şükela:  tümü | bugün
 • bira, şarap ve peynir mayaları satan bir online alışveriş şeysi. kendilerinden 2 adet sipariş verdim, ilkinde bir sorun yaşamadım ve ikincisinin kargolanmasını bekliyorum. fiyatları biraz yüksek. ödeme sistemi olarak payu kullanıyorlar. zamanında kargolama yapıyorlar.şimdilik aktaracaklarım bu kadar efendim.

  alternatifi için vinomarketturkiye. google aramalarında çıkmayan alternatifleri varsa söyleyin ekleyeyim.
 • özellikle evde bira yapımı başta olmak üzere, evde şarap ve peynir yapımına yönelik kaliteli malzemeler ve hammadeler satan firmanın internet sitesi.

  evde bira, şarap veya peynir yapmak isterseniz ve aklınıza takılan soru olursa firmayı aradığınızda firmanın sahibi sema hanımın engin bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

  bugüne kadar aldığım malzemelerde veya kargonun gönderilme süresi konusunda herhangi bir sorun yaşamadım.

  ücretsiz kargo için olan 200 tl'lik üst sınır biraz daha inerse harika olur.
 • malzemeler tükenmiş. üstelik pahalı.
 • kendilerinden üç siparişim oldu, hepsi çok çok iyi paketlenmişti. fermantasyon ihtiyaçları için alışveriş yaptığım 4 firmadan paketlemeyi en özenli yapan firma kendileri oldu çok teşekkür ediyorum.

  şampanya mayası, şerbetçiotu, iki çeşit bira mayası, safcider cider mayası, brewferm bira kiti, kapak ve fermantasyon kovası aldım.

  mayalar ve kitler şahane, skt leri uzak. performansları da gayet tatmin edici (doğru koşullarda saklanmış yani). cider mayası ise başka hiçbir yerde yok, alkol olsun da çamur olsun diyen millete cider mayası getirdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum tekrar.

  fakaaat. gelelim kovaya. kovadan hiç memnun değilim. rakiplerinin iki katı fiyatına satıyorlar, hava kaçırıyor, kapanma mekanizması sinir bozucu, musluğunun contası eksik. kova hayal kırıklığı oldu. tedarikçilerini değiştirip fiyatları indirmeyi öneriyorum kendilerine, yada biz tüketici olarak alternatiflere yönelmek durumundayız.