şükela:  tümü | bugün
  • futbolcudan ikinci el araba.

adam sağlam oynuyor, arabası da sağlam görünüyor.

açık artırma usulüyle satıyor arabasını.
    açık artırma başlamış bile, şu anda 2600 tl’de.

videosu

araba burada.
  • doktordan satılık araba, bayandan satılık araba gibi tanımlamalara bir yenisinin eklenmesi durumu. ön liberodan satılık araba.
  • beni hayretler içinde bırakmış arabadır. eğer fernando harbi harbi kia falan kullanıyorsa bu adamla imzalayın ömürlük sözleşmeyi, kaçırmayın.

türk futbol tarihinde etiketi kendi etiketinden daha düşük bir arabaya binen son futbolcu gheorghe hagi idi. onun da yaptıkları ortada zaten.

bu adam da defansif hagi etkisi yaratabilir bizde 5-6 sene oynarsa. ne yapın edin burada futbolu bıraktırın lan bu adama.
  • buram buram reklam kokan ve muhtemelen gerçek olmayan ilandır.

şöyle ki, bu adam türk vatandaşı değil ve türkiye'deki oturma / çalışma izni ile aldığı arabanın plakası, yabancılara tahsis edilen ve vergiden muaf olan plaka kodunda olmalı. 34 re 8734 bu koddan bir plaka değil.

hadi plakayı geçtim, aracını ancak kendisi gibi bir yabancıya satabilir diye biliyorum çünkü alım işlemi vergisiz gerçekleşti.

reklam ajansları bu tip kampanyalar düzenlemeden önce biraz daha bilgi sahibi olup dikkatli olurlarsa daha güzel olacak.*
  • adama 1,6 turbo gt-line vereydiniz ya consept plus ve 1,6 atmosferik ayıp olmuş.

ekspertize bakarsanız fernandonun arabaya rakip oyuncu muamelesi çektiğini görürsünüz çizilmemiş yer yok 11000 km lik arabada.

tanım: futbolcudan satılık suv
  • kimse de dememis ki bu adam bu arabayi ne ara aldi da ne ara sürdü. 2016 diyor.
    ayrica altini ciziyorum, kia ney laan.
    saticiyi kandirmaya yönelik hareket, direk kirmizi.
  • sözlükteki sığırları başlığa toplamıştır.

olm hiç mi piyasayı falan takip etmiyorsunuz lan?!

başlıyorum iyi dinleyin;

1-galatasaray'ın sponsorlarından biri garenta'dır. garenta araç kiralama filosudur. avis gibi düşünün.

2-ilanın satılığa konulduğu site yani ikinciyeni.com'da aynı şirketin bir alt markası. (bkz: anadolu grubu)

3-ilana koyulan beş para etmez (bence) araba kia'da ne hikmetse aynı firmanın arabasıdır.

yani baştan aşağı viral kokan bir başlığı bu kadar ciddiye alıp yorum döşemeniz beni şaşırttı.

başlığı açan arkadaş muhtemelen şirket çalışanı. ciddiye almayınız efenim.

alın bakın. anadolu grubu markaları
  • bilgi sahibi olunmasını salık veren arkadaşların kendilerinin bilgi sahibi olmadığı ilandır.

açıklıyorum:

anadolu grubunun bir şirketi olan garenta bildiğiniz üzere galatasaray'ın sponsorudur.

galatasaray'lı futbolcuların vb. tüm araçları garenta firmasından kiralıktır. (über lüks araçlar satın almış olabilirler tabi ki kendi paralarıyla, onlar değil tahmin edebileceğiniz üzere)

kaynak 1

kaynak 2

bu araç da fernando'ya kiralanmış ve fernando'nun kullandığı bir araçtır. aracın sahibi fernando değil yani. ruhsatta fernando yazmıyor.

ilan da zaten fernando'nun kullandığı araç demektedir. herhangi bir yanlış yoktur. başlığı açan arkadaş ve bazı diğer arkadaşlar fernando'nun kişisel arabası olduğunu falan düşünmüşler.

ayrıca fernando tarafından metin oktay tesislerinde teslim edilecek ve muhtemelen de imzalı forma gibi hediyeler verilecektir yanında da.

ayrıca araç kiralama şirketleri araçlarını çok fazla hırpalanmadan satmaya çalışırlar. bu araç da onlardan biridir ve tek farkı uzun dönem kiralayan kişinin ünlü olmasıdır.

ikinciyeni.com firması da garenta gibi anadolu grubunun bünyesindedir. burada bilgisi olmadan fikri olan arkadaşlardan çok daha iyi bildiklerini düşünüyorum mevzuatı vs.