şükela:  tümü | bugün
  • 26 şubat 1985 doğumlu ispanyol* futbolcu.athletic bilbao forması giymektedir. ilk çıkışını 2005 fifa dünya gençler futbol şampiyonasında yapmıştı. bu turnuvada şili karşısında 4 gol atmış, toplamda da 5 golle gümüş ayakkabı'nın sahibi olmuştu. bu sezon, athletic bilbao formasını düzenli olarak giymeye ve kalitesini göstermeye başlamıştır.
  • 26 şubat 1985 doğumlu athletic bilbao'nun altyapısından yetişmiş forvet oyuncusu. bu sezon ligde 19 maçta 9 golü var. güçlü fiziğiyle dikkati çeken bir futbolcu. şu sıralar ismi ilk duyulduğunda "la noliy? liverpool'dan ne zaman buraya geçti" dense de ilerleyen günlerde llorente, liverpoollu adaşından daha çok ayırdedilecektir.

    http://www.athletic-club.net/…0&jokalaria=571&idi=2
  • fernando torres kadar teknik ve bitirici bir oyucu değildir. yani torres 19 yaşında bile kendini ispatlamış milli takımda da yavaş yavaş oynamaya başlamıştı. ve bilbao'dan kat kat üstün bir takım olan atletico madrid'de sadece taraftarların değil tüm dünyanın yeni gözdelerinden olmuştu ve gene yanlış hatırlamıyorsam, kaptanlık bandı da ondaydı.llorente'nin o kadar potansiyele sahip olduğunu düşünmüyorum.maçını izlerseniz tutarsız bir formasyonda bilbao'nun veteranları tarafından güzel desteklenmesi hatırı sayılır bir ortalamaya sahip olmasını sağlıyor. ama şu da var ki, ben de isterim bilbao'nun yeni bir ismael urzaiz çıkarmasını.
  • fernando torres gibi olması mümkün olmayan oyuncudur kendisi..bir kere 1,94 lük boy ile ft'nin kıvraklığına sahip olamaz..ancak elbette yüksek toplarda ki hakimiyeti ağır basar..buna karşın kaleye sırtı dönük oynama konusunda ft'ye göre daha iyi gibi görünsede ancak asiste yönelik bir oyun yapısına sahip olur..
  • sağlam bir kaynaktan alınan bilgiye göre beşiktaş futbol kulübü ile yıllığı 3 milyon 200 bin euro ya ve kendi kulübü olan athletic bilboa ya 8 buçuk milyon euro verilerek 4 artı 1 yıl opsiyonlu olmak üzere anlaşmıştır.
  • transfer haberi doğruysa eğer, beşiktaş'ın çakma futbolcu merakının devam ettiğinin göstergesi olacaktır.
  • robinho balonundan sonra yeni bir balona isim babalığı yapan genç yetenek. ispanya'nın en fazla gelecek vaat eden forvetinin beşiktaş'a geleceğini söylerken bir daha düşünün tövbe deyin çarpılırsınız.
  • atletico madrid maçında yaptığı hareketi küçükken mahallede yapardık, gerçekten komik adam..