şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
10423 entry daha
  • mehmet ekici’nin şutunu çıkarışı kaleci eğitimlerinde ders olarak gösterilmeli. iyiki varsın büyük kaleci.
  • oğlum fanatizm berbat bir şey be. çöplerde biriken çürümüş yiyecek ve içecek artıklarının kokuşmuş hali gibi.

adam çıkmış volkan demirel’in daha iyi bir kaleci olduğunu iddia ediyor. burada olsa da bu arkadaş sneijder gibi bir sağdan pataklasam bir soldan pataklasam.

edit: adam trollmüş. olsun. fanatizm hala berbat bir şey.
  • bu gece rüyamda gördüğüm galatasaray’ın “efsane” dediğim kalecisi.

hayırlara çıksın ama rüyamda gözlerini bantlamıştı ve kimse görmesin diye de üstüne sürekli güneş gözlüğü takıyordu. bir anlık gözlüğü çıkardığında yüzü bana dönük olduğu için gözlerini gördüm ve deliye döndüm ne oldu gözlerine bu adamın diye.

bu akşamki maça bir işaret değildir umarım. rize’den de gol yağmuruna tutulmayız herhalde.
  • godot is dead isimli yazarın fenerli rolü yapıp saçmaladığını bilmeyenler yüzünden başlığı gündeme girebilecek olan kaleci. bu tür troll'lerin entry'lerini okurken "yok artık deve" dediğiniz anda klavyeye sarılmak yerine gidip saçma sapan ithamlarda bulunan yazarın nick altına bakarsanız, klavyenizi yavaşça masaya geri bırakabilirsiniz.

volkan demirel'in bir dönem "şu anda ligin en iyisi" diyerek katıldığı programın birinde kendisini övdüğü kalecidir.

edit: keşke belirttiğim sebepten gündeme girseydi. bugün hepimizi çok üzen kedimizdir.
  • sakatlanmasıyla sezonu tahminen kapamıştır. trabzonun şampiyonluğu hayırlı olsun

not:gs
  • sanırım kaval kemiği kırıldı az önce, öyle bir bağırdı ki ekran başında benim tansiyonum düştü. ne diyelim umarım çabuk iyileşir..
  • bariz ofsayttan gelişen atakta bileği kırılmıştır. inanılır gibi değil..
  • lan yapmayın etmeyin hemen kalk ayağa aslan
  • muslerayla birlikte şampiyonluk da gitmiştir. şampiyonluklar feda olsun sana muslera yeter ki durumun çok ciddi olmasın.
    maalesef kaval kemiğinde kırık var.
  • galiba ayağı kırıldı. yemin ediyorum işim soldu be. sokmuşum şampiyonluğa o gitsin de, adamın hası gitti asıl. yazık oldu aslana be
687 entry daha