• bir taraftarımızın oğluna isim babası olmuş.:) https://twitter.com/…tatus/1270759460668047363?s=20
    huyu da benzer umarım, sağlıklı hayatlar minik aslan.:)
  • bir halk kahramanı, galatasaray tarihinin tartışmasız en iyi kalecisidir. bu gidişle sayılı kaptanlarından biri olarak da görülecektir. hocadan taktik alan kaleci mi olur? oluyormuş işte.

33 yaşında olduğu her aklıma geldiğinde ömrümden bir gün eksiliyor. en büyük dileğim buffon misali yaşlandıkça güzelleşmesi. ki durum da bu yönde ilerliyor.
  • mehmet ekici’nin şutunu çıkarışı kaleci eğitimlerinde ders olarak gösterilmeli. iyiki varsın büyük kaleci.
  • sneijder'in bir sağa bir sola yatırdığı volkan demirel ile kıyaslanan(!) kaleci. *
  • bu gece rüyamda gördüğüm galatasaray’ın “efsane” dediğim kalecisi.

hayırlara çıksın ama rüyamda gözlerini bantlamıştı ve kimse görmesin diye de üstüne sürekli güneş gözlüğü takıyordu. bir anlık gözlüğü çıkardığında yüzü bana dönük olduğu için gözlerini gördüm ve deliye döndüm ne oldu gözlerine bu adamın diye.

bu akşamki maça bir işaret değildir umarım. rize’den de gol yağmuruna tutulmayız herhalde.
  • sakatlanmasıyla sezonu tahminen kapamıştır. trabzonun şampiyonluğu hayırlı olsun

not:gs
  • sanırım kaval kemiği kırıldı az önce, öyle bir bağırdı ki ekran başında benim tansiyonum düştü. ne diyelim umarım çabuk iyileşir..
  • bariz ofsayttan gelişen atakta bileği kırılmıştır. inanılır gibi değil..
  • lan yapmayın etmeyin hemen kalk ayağa aslan
  • muslerayla birlikte şampiyonluk da gitmiştir. şampiyonluklar feda olsun sana muslera yeter ki durumun çok ciddi olmasın.
    maalesef kaval kemiğinde kırık var.
hesabın var mı? giriş yap