şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • çok zor bir topu çıkardıktan sonra topu eline alıp
    “tamam tamam sorun değil hadi ileri gidinde dikiyim şu topu aq” bakışını özledim.
  • muasır medeniyetler seviyesinde kalecidir.
  • ansızın aklıma düşendir. bir gün bu adam galatasaray'dan gidecek ve biz ne idüğü belli olmayan bir kaleciye kalacağız.

bu adamın geldiğini dün gibi hatırlıyorum. çocuksu yüzü, kocaman gülümsemesiyle gelmişti. kim bilebilirdi ki bu güleç yüzlü çocuk bir galatasaray efsanesi olacak ve galatasaray'ın gelmiş geçmiş en başarılı kalecisi olacak.

bazen uyumadan önce maçlara bakıyorum, her maçta sonuca etki edecek öyle kurtarışları var ki, rakip taraftar olduğumu düşünemiyorum. düşünsene çıkartamaz ulan dediğin topu adam örümcek ağından alıyor, küfür de edemiyorsun çünkü adam bunu hak edecek bir futbolcu değil. iyi bir kaleci olduğu kadar iyi karakterli bir insan, iyi bir eş ve iyi bir baba. tam da atatürk'ün örnek gösterdiği sporcu tarzında. ne diyelim, tengrim onu başımızdan eksik eylemesin.
  • dünyadaki sayılı kalecilerden birisidir kendisi. aynı zamanda türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı futbolcuların içerisinde başı çekenlerdendir.
  • kalitesi bir yana, kişilik olarak gs'ye gelmiş en düzgün, muhtemelen de tek topçudur..
  • bir taraftarımızın oğluna isim babası olmuş.:) https://twitter.com/…tatus/1270759460668047363?s=20
    huyu da benzer umarım, sağlıklı hayatlar minik aslan.:)
  • mehmet ekici’nin şutunu çıkarışı kaleci eğitimlerinde ders olarak gösterilmeli. iyiki varsın büyük kaleci.
  • oğlum fanatizm berbat bir şey be. çöplerde biriken çürümüş yiyecek ve içecek artıklarının kokuşmuş hali gibi.

adam çıkmış volkan demirel’in daha iyi bir kaleci olduğunu iddia ediyor. burada olsa da bu arkadaş sneijder gibi bir sağdan pataklasam bir soldan pataklasam.

edit: adam trollmüş. olsun. fanatizm hala berbat bir şey.
  • bu gece rüyamda gördüğüm galatasaray’ın “efsane” dediğim kalecisi.

hayırlara çıksın ama rüyamda gözlerini bantlamıştı ve kimse görmesin diye de üstüne sürekli güneş gözlüğü takıyordu. bir anlık gözlüğü çıkardığında yüzü bana dönük olduğu için gözlerini gördüm ve deliye döndüm ne oldu gözlerine bu adamın diye.

bu akşamki maça bir işaret değildir umarım. rize’den de gol yağmuruna tutulmayız herhalde.