1. fair play'a aykırı harekettir. rakip küme düşmüş, sen zaten maçı kazanmışsın. son dakikada dalga geçer gibi kaleciye penaltı attırmak ayıptır. penaltıdan sonra manisaspor kalacisinin yüz ifadesi her şeyi anlatıyor aslında.

  http://imgim.com/volkanbabacan.png

  edit: (bkz: #28081447)
 2. bu sezon 16 maçta gol yemeyerek rekor kırmış kalecinin golü. fatih terim'den onay geldiği anda muslera'nın sevinci görülmeye değer.
 3. çok başarılı bir sezon geçiren muslera'ya yapılan bir jest sonucu olan goldür. maç içinde karar verilmiş bir olay değil çoktandır konuşulan bir şeyin sonucu olarak gelmiştir bu gol. ayrıca muslera gibi teknik kalecilerin penaltı atması, kaleci olmayan bir kazmanın penaltı atmasından daha normal bir olaydır.
 4. düşene bir tekme golüdür.
  yüzlerdeki çakal gülümsemenin cevabı kadıköy'dedir.

  fenerliyim not.
 5. kariyerinin ilk golunu volkan babacan'a atmasi cuk oturmustur!

  volkan bu golu omru boyunca unutmaz artik! bakalim mactan sonraki tweet'lerinde ne diyecek bu sefer :)

  edit: link de verelim de bilmeyenler neden bahsettigimizi anlasin!
  http://g1204.hizliresim.com/w/8/47c0g.png
 6. fair play'e aykırı falan değildir. muslera'nın gol atma isteği haftalar öncesi verdiği bir röportajdan beri bilindik birşeydir ve fırsat kollanmaktaydı. dalga geçmek (hem neyle ne diye dalga geçesin mnakoim?) amacıyla o anlık gelişmemiştir. şurada manisaspor değil, herhangi bir takım olsa da muslera o topun başına taraftarın isteğiyle geçecekti.

  manisaspor'un kalecisi volkan babacan'ın yüz ifadesine aldanmayın. o başka şeyler anlatıyor:

  (bkz: #28077122)

fernando muslera'nın manisaspor'a attığı gol hakkında bilgi verin