• diyarbakırspor ile prensipte anlaştığını duyurdu, kulübümle görüşün dedi.
  • dünya kupasında yaşadığı hayal kırıklığını dünyanın en güzel kadınlarının kollarında atlatacak insandır.
  • bu turnuvayı da es geçmemiş ve sakatlanarak misyonunu yerine getirmiştir.
  • kesinlikle ingilizdir. o kırmızı surat başka nasıl olur çözemiyorum ey sözlük.
  • daha geçen yıl kendisini ali sami yen'de ispanya-türkiye dünya kupası eleme maçında seyrettim. seyrettim demek hafif kaçar, ağzım açık seyrettim. ulan dedim bu ispanya'da bu torres olduktan sonra dünya kupası diğer takımlara haram...

lakin futbolda dün yoktur bugün vardır. o tek başına defansın ebesini belleyen, arapasları 5 dk önceden koklayan, hiçbir ofsayt taktiğine yenik düşmeyen über insan gitmiş, yerine pısırık, 100 metreyi 100 dakikada koşan, tırsak, ürkek bir adam gelmiş... sakatlığı madem bu kadar ciddiydi, keşke katılmasaydı bu kupaya... böyle kendisine daha fazla zarar vermiş oldu...
  • içine guiza kaçmış futbolcu.resmen çalım denemeleri,top kontrolleri,şutları guizanınkilerle aynı.
  • sportingid tarafından yapılan araştırmaya premier league takımlarının resmi olarak satılan replika formaların arkasına ismi dünya çapında en fazla yazdırılan oyuncuymuş. ikinci sırada gerrard, üçte ise rooney varmış.
  • ne zaman izlesem topu ayağına dolayan, en ufak omuz mücadelesinde yere yığılan ama anlaşılmaz biçimde yıldız statüsünde gösterilen gelmiş geçmiş en overrated futbolculardan biri.
  • bir insanı fiziksel olarak gerçekten ne kadar beğendiğimi anlama yollarımdan birini bana yeni saçlarıyla göstermiş kişidir. sağolasın fernando...
  • dünya kupasında çok kötü bir performans sergilemiş olsa bile bana göre hala dünyanın en iyi forvetidir.
hesabın var mı? giriş yap