şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 79 tl'ye satışa sunulmuş. axe'da uyguluyordu bunu ama bir parodi olarak, reklamlarda sadece. o değilde senelerce boşuna uğraşmışız "bayanları" etkiliycez diye. kolayı varmış 2 fıs fıs, işlem tamam, vay anasını!!!!
  bu imkandan faydalanmak isteyenler, bu hizmetten arzu edenler, bayanların hop diye kucağınıza atlaması artık bir tık uzağınızda. müsadenizle ben, su yerine bu ferolle aşk parfümü ile banyo yapıp sokağa çıkıyorum. sonuçları bildiririm tek parça kalırsam....

  http://www.ferolle.com/

  --- alıntı ---
  çevrenizdeki tüm bayanların
  sizden hoşlanmasını istermisiniz ?
  bir bayanı etkilemek için ; ona pahalı hediyeler almaya,
  lüks yerlerde yemeğe götürmeye, kişiliğinizden ödün vermeye gerek yok.
  bayanı ferolle aşk parfümü ile etkileyebilirsiniz !!!

  ferolle aşk parfümü bildiğiniz diğer parfümlerden farklıdır.
  baştan çıkarıcı kokusu ile karşı cinsi etkileyici özelliğe sahip
  aşk parfümü`dür.
  --- alıntı ---
 • ferolove adıyla facebook'a reklam veren parfüm, isim farklı olsa da amaç aynı. bir de ciddi ciddi açıklama yazmış, sinir sistemine etkileri diye de herhangi bir tıp sitesinden olfaktör sinir anatomisini kabaca gösteren bir şekil koymuşlar, evet çok bilimsel.
  http://www.askparfumu.com/?a_aid=1002

  etkileri neler ?

  ferolove aşk parfümü, içerdiği çok özel bileşenler sayesinde dikkatleri üzerine çeker, bayanlar bu kokuya asla kayıtsız kalamaz, unutma, koku aşkın ta kendisidir! bu parfüm bildiğin bütün parfümlerden daha farklı, baştan çıkartıcı özel kokusu sayesinde hormon seviyesini yükseltir, bilinç altındaki tutkuyu tetikler, karşı cinsin cinsel arzusunu arttırır. karşı cinsin seninle olan göz kontağını ve diyalog kurma isteğini arttırır, kendine daha çok güvenmeni sağlar, koklayanlardaki hormon artışları sayesinde hafızasında kalıcı bir yer edinirsin. maça 1-0 önde başlamanın tadını çıkart.
 • içeriğinde feromon olduğu ve bu yüzden kadınları inanılmaz derecede etkilediği söylenen parfüm. peki ferolle işe yarıyor mu , ferolle parfüm yorumları nelerdir vs. bunları ferolle aşk parfümü blogundan öğrenebilirsiniz.
 • reklam yapmasını iyi bilen firmanın parfümü. şimdi facebook'ta gördüm. işin komik tarafı, her ne kadar bunun mümkün olmadığını bilen insanlar olsada, bilmeyip inananlar çok daha fazla. belki de mecburiyetten. eminim beklentilerinden daha fazla para kazanmışlardır.