• 2018 formula 1 sezonunda tarihe geçecek kadar saçma onlarca karara imza atarak avuçlarının içindeki duble şampiyonluğu mercedes'e armağan eden beceriksizler ordusu.
  • fernando alonso'nun son yarış 2010 abu dhabi gp'sinde şampiyonluğu kaçırmasından 8 sene sonra bile bir adım ilerleyememiştir.
  • verdikleri fiyasko kararlarla, tifosilere schumacher zamanlarını daha da çok özletenler.
  • yaptıkları hatalarla şampiyonluğu hediye ettiler resmen.yetmiyormuş gibi şampiyonluğu verdikleri adam da itici hamilton.bu tifosiler size ne etti kardeşim
  • çöptür.
  • yıllardır f1 izlerim , izlerken bazen kahve yapmaya giderim , çişimi yaparım , sigaramı yakarım 10-15 dk izleyemediğim zamanları olur . işte izlemediğim o zamanlar olduğu halde karar al deseler bana muhtemelen yarış sonuçları değişmez , o kadar kötülerdir.
  • ''fernando is faster than you'' demekten başka yaptıkları bir şey göremedim. yıllar boyu takım emirleriyle anıldılar.
  • vetteli dunya şampiyonu yapmış duvardır. vettel o sırada redbullda yarışıyordu ama bu bilgi gereksiz sanırım.
  • adamı kanser eder.
  • kendi alanlarında artık bir marka olmuşlardır. yönetim, strateji ders kitaplarında ne kadar “case study” varsa hepsi bu takıma ait olabilir artık.

gerçekten inanılmaz bir sezon geçirdiler, hayranlıkla izledim. gerizekalılıkta bu seviye inanılmaz. her hafta daha iyisini yapamazlar diyorum ama kendilerini geliştirmeye sürekli devam ediyorlar.
hesabın var mı? giriş yap