şükela:  tümü | bugün
 • ferrari california t modelinin yerini alan v8 motorlu yeni ferrari modeli..

  otomobil aston martin db11 volante*, mercedes-amg s63 cabrio* ve bmw m8 cabrio* modelleri ile rekabet edecek ..
 • 596 beygirlik v8 motorunun üzerine çok seksi çizgiler ile kaplanmış, ferrari'nin 2018 model yeni oyuncağı.

  eylül ayında frankfurt otomotiv fuarında karşımıza çıkacak, muhtemelen fuardan 1-2 hafta içerisinde de bağdat caddesi, etiler ve bebek taraflarında görebiliriz.
 • https://m.youtube.com/watch?v=sipiamzwmkw

  --- spoiler ---

  the ferrari portofino is the new v8 gt set to dominate its segment thanks to a perfect combination of outright performance and versatility in addition to a level of driving pleasure and on-board comfort unparalleled on the market.
  capable of unleashing a massive 600 cv and sprinting from 0 to 200 km/h in just 10.8 seconds, the ferrari portofino is the most powerful convertible to combine the advantages of a retractable hard top, a roomy boot and generous cockpit space complete with two rear seats suitable for short trips.
  --- spoiler ---
 • ferrari'nin en son çıkardığı gt modeli. 3.9 litrelik v8 turbo beslemeli bir canavar kalbi var. %46-54 ağırlık dağılımının yanında, 3. nesil elektronik kilitli arka diferansiyel sistemi ve eps direksiyon sistemiyle donatılmış. iç mekanda dikkati direk 10.2 inçlik dokunmatik ekran çekiyor. 591 beygir turbo beslemeli motoru 760 nm tork sağlıyor 0'dan 100'e 3.5 saniyede çıkabiliyor. azami sürat 320 km/s. her ne kadar atmosferik hastası olsam da, turbo motorlar arasında en beğendiğim sese sahip bir italyan şaheseridir kendisi.
 • kırmızının yakıştığı en güzel araba.
 • "ucuz yollu" ferrari modelidir.

  fakat bence adından ötürü en ikonik modellerden biridir. alıp onu portofino'ya giderken andrea bocelli'den "love in portofino" dinleyerek hayatımın triple double'ını yapmak isteyeceğim araçtır.

hesabın var mı? giriş yap