şükela:  tümü | bugün soru sor
 • the million dollar homepage'in türk versiyonu. adam en azından para ile ne yapacağını belirtmiş. hemen 100 pixel alıp ortama akıyorum hacı.
 • olsa olsa nahalirsin.com şeklinde bir cevabın yakışacağı bir sitedir...
 • bu ne linkinin altında yazanlar aynen şöyledir:

  bu ne yaaahu!

  ferrarialcam.com 10bin tane küçük kareden oluşan bir link sayfasıdır. her kare şu an 10ytl'ye satılmaktadır. tüm kareleri satarsam kazandığım parayla bir ferrari satın alacağım :) bu sayfa komik bir fikir oldugu icin cok cabuk duyulmakta ve yaygınlaşmaktadır. ziyaretçi sayım her geçen gün şaşırtıcı derecede artmakta, bu da müşterileri memnun etmektedir. müşterileri memnun eden bir diğer konu da reklamlarının 2yıl boyunca sürecek olması.

  sayfanın bana ferrari kazandırmak dışındaki hedefi de güzel bir link arşivi oluşturmakdır. ziyaretçiler küçük resimler arasından kendi zevklerine göre ilgi duydukları karenin üstüne gelip reklamları tıklayacaklardır. böylece reklam verenler de sayfalarına ilgi duyan ziyaretçiler kazanacaklardır.

  kare fiyatı kısa bir süre sonra 20ytl daha sonra da 30ytl'ye çıkacaktır. karenizi bir an önce alıp hem az para ödeyin hem de daha çok ziyaretçiye reklam yapmış olun!

  ilk müşterilerimizden olan baboly.com yetkilileri memnuniyetlerini şoyle dile getiriyorlar; "ferrarialacam.com'a verdigimiz reklam daha ilk haftadan sayfamızda kendini hissettirdi. reklamımızın 2yıl boyunca süreceğini bilmek mühteşem." sayfaya gelen her ziyaretçi bir çok link'e "aa şu neymiş" "aaa bu neymiş" diye bakmaktadır.anasayfamız, kareler satıldıkca daha da eglenceli bir hal alacak. yuzlerce kare arasında ziyaretçiler her ziyaretlerinde yeni tatlar alacaktırlar.

  karelerimiz küçük bütçeli veya büyük bütçeli herkese açıktır. 1 kare de satın alabilirsiniz 30 tane de. 30tane alıp hepsini ayrı ayrı yerlere de koyabilirsiniz 6*5lik bir dikdörtgen içinde de kullanabilirsiniz. aldıgınız kareleri değişik yerleştirerek de ilgi çekebilirsiniz.

  sayfama ilgi arttıkça kare fiyatları da artacaktır. o yüzden bir an önce kare satın almanızı tavsiye ederim.
  ...

  bu kardeşe diyeceğim o ki;
  (bkz: this has been done before)*...
 • bi de şu var ki;
  (bkz: çok parası olup da ferrari alamamak)...
 • yazmaya üşenenler için http://www.ferrarialacam.com/ .
 • ferrari'sini satan bilge'ye karşı başlatılan bir protesto eylemidir..
  elemanımız amacına ulaştıktan sonra "ferrari'sini alan denyo" diye bir kitap yazıp onun geliriyle de ikinci ferrari'sini alacaktır...
 • aylak bakkal misali saydığım kare toplamı an itibariyle 834'tür. daha şimdiden 8 bin 340 ytl sahibi olmuştur bu fikrin sahibi.

  edit 1: satılan kare sağ üstte yazıyormuş. olsun sağlamasını yapmış olduk.
  edit 2: ulan fikir de ona ait değilmiş.
 • (bkz: ala geyik)