şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dolandırıcı olduğu iddia ediliyor. o sebeple konuştuklarını siklemiyorum.
  http://attapirati.com/…5/img00467-20100521-1318.jpg
 • dün akşam trabzon için şöyle bir kelamda bulundu;
  bildiğim kadarı ile bir sezonda iki kere maç yarım kalırsa ilgili kulüp küme düşürülür,,, gerçi kendi sahalarında daha maç yapmayacaklar. *
  bedri baykam: yapacak olsalarda bizimle oynamayacaklar :swh`

  çok iiydi, ağzınıza sağlık
 • iş dolayısıyla tanışma fırsatı buldum kendisiyle gayet düzgün bir insan başarılarının devamını dilerim.
 • fb tv'de yayınlanan, 2f 1b adlı programda bedri baykam ve faik genç'le birlikte her hafta salı akşamları fenerbahçe'yi yorumlayan kişi.
 • ferruh tanay 1955 yılında ankara’da doğdu. ankara kolejini bitirdikten sonra yıldız teknik üniversitesi makina mühendisliği bölümü’nden mezun oldu. ingiltere aston üniversitesi’nde üretim teknolojisi ve yönetimi üzerine master yaptı.

  iki yıl ingiltere’de mühendis olarak çalıştıktan sonra 1982-1985 yılları arasında t. sınai kalkınma bankası’nda uzman olarak çalıstı. 1985 yılında iktisat bankası’na geçerek proje finansman yönetmeni olarak çalıştı. 1988 yılında iktisat factoring grubunu kurdu. haziran 1990’da aktif finans factoring hizmetleri a.ş.’yi kurdu ve genel müdür, murahhas üye olarak görev yaptı. 1997 yılında gsd holding de murahhas üye, genel müdür ve icra kurulu başkanlığı ile, gsd factoring, gsd intewrnational, gsd sigorta ve gsd yatırım bankası yönetim kurulu başkanlıkları ve rant leasing yönetin kurulu üyeliği görevlerini yürüttü. 1999 yılında gsd grubundan ayrıldı.

  1993-1999 yılları arasında çeşitli yayın organları ve kuruluşlarından toplam 10 adet yılın finansçısı, yılın factoring yöneticisi ve yılın profesyönel yöneticisi ödüllerini kazandı.

  ferruh tanay 1995-1997 döneminde gyiad yönetim kurulu başkanlığı yaptı. 1907 fenerbahçe derneği kurucu üyesi ve 1996-1999 dönemi başkanı olan tanay, ayrıca propeller club, ankara kollejliler derneği, fenerbahçe spor klübü ve çağdaş eğitim vakfı üyesidir.

  harley-davison türkiye distribütörü efsane motor servis ve ticaret a.ş. ortağı ve yönetim kurulu başkanı, bang & olufsen türkiye distribütörü efsane müzik sistenleri a.ş. ortağı ve yönetim kurulu üyesi olan tanay, aynı zamanda borusan makina servis ve ticaret a.ş. yönetim kurulu üyesi olarak da görev yapmaktadır.aynı zamanda kurucularından biri olarak 6 şirketli park orman grubuyla ‘eğlence ve dinlence' sektöründe hizmet veriyor.
  http://www.gelecekdaha.net/…ntent.aspx?contentid=37

  2f1b programının moderatörü aynı zamanda.