• nadirkitap.com üzerinden kitaplarına ulaşabileceğiniz izmir merkezli sahaf.
  • sahafın kralı.
    sevmeyeni de görmedim, duymadım bugüne dek.
  • kıyıda köşede bir konumda olmasına karşın geniş ve derinliklerinde kaybolabileceğiniz türden bir arşive sahip olan sahaftır. hiç aklıma gelmeyen ilk baskıları bulduğumdan mıdır nedir kimse ile paylaşmak istemiyorum ama size söylemiş oldum bir kere. gidin, görün, anlayacaksınız. güzel sahaftır.
  • dun oglen gibi verdigim ferhan sensoyumcugun kitaplarini an itibariyle bana ulastirmis olan sahaftir. tesekkur yuzlerce kez. bu ne hiz masallah
  • siparişi bir günde izmir'den istanbul'a üstelik özenli ambalajıyla gönderen sahaf.

izmirlilik farkı!
  • ayağına gelen insanları geri çeviren sahaf... agora bölgesinde, her türlü meselenin döndüğü yerde kitapçı işlet, insanlar ayağına gelsin, sen kargo yapıyorum ilgilenemem diye geri çevir... muhteşem bir esnaflık örneği.

bulaşmayın. alternatiflerine yönelin.
  • başarılı bulduğum bir sahaf.sorunsuz kitaplar aldım.
  • izmir'de bulunan fersuden sahaf internetten siparişim üzerine kitap gönderdi. paketten ayraç da çıktı. oğlak derisi parşömen ayraç yazılı. açıklamada parşömen'in tarihi anlatılmış. parşömen adını bergama kağıdı anlamında charta pergamena'dan almış. hoş bir hediye. teşekkür ederim.
  • yukarıda eylül 2018'de yazılanları mart 2024'te bana da yaşatan sahaf.
    kargo yetiştiriyormuş.
hesabın var mı? giriş yap