şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğün aklı başında yazarlarından. hoşgelmiş.
  • muhabbetine doyum olmayan, bilgili, entelektüel bir yazardır. kendisini tanıdığım için müteşekkirim. şüphesiz sözlüğün önemli bir değeri olacaktır.
  • dünyaya, tüm insanlığa yardim etmek amacıyla gönderilmiş olduğunu düşündüğüm suser.

kendisine hakkini vere vere teşekkür etmek imkansızıdır ama yinede ilk tanıştığınız andan itibaren durmaksızın teşekkür etmeye başlamanızı öneririm aksi halde ileride teşekkür yetmezliğinden vicdan sızlaması yaşayabilirsiniz.
  • kardeşlik.
  • pilavdan dönenin kaşığı kırılsın'daki has adam.
    tam bir yoldaş.
  • izmir kitap kulübü eşbaşkanı, kelimenin tam anlamıyla fantastik insan. yarı ölümlü, yarı tanrı, yarı baron. toplayınca bir buçuk ettiğinin farkındayım, o kadar matematiğim var benim tamam mı!

çünkü kendisi de bir buçukluk bir insan zaten, bir buçuk iskender gibi. ya da benim lügatımda kırmızı pancar gibi. bir yerden ota bağlayayım da sinirlenmesin şimdi.
  • pota altında yüksek yüzdesi ve ante tomic misali asistleri ile dikkatleri üzerine çekse de aslında entelektüel seviyesi ile gündeme gelen, gelmesi gereken, tanıdığım için kendimi çok şanslı hissettiğim güzel insan.
  • değişik insandır.

paranormal aktivitelere meraklı, dost canlısı, anti-intihar timinin başçavuşudur. dinlemeyi bilen nadir insanlardan. entelektüel birikimi açısından sapıtmış. psikoz yardım noktasıdır.

freud'u yaladım dedi bana geçende. o konuyu tam netleştiremedik. neyse konu freud olunca psikanaliz gerekiyor.

unicef, who, ilo, fao, mülteci-der, ihad, mazlum-der gibi kuruşların hepsine birden üye olduğunu düşünmeye başladığımdır.

özetle; derdiniz varsa bu herife yazın lan! başına ekşiyin minakis.

daha uzatacaktım ama rapunzel'in saçları gibi herif, kestikçe uzuyor.
  • rutin hayatı ile gizli bilgileri ekteki enrtyde açık etmiş über-hümanist yazar.

(bkz: #66763561)

unutmadan kendisine can-ı gönülden teşekkür ederim. (bkz: #54883152)
  • bugün kanımı dondurmuş olan yazar. sen rambo musun demezler mi?

o değilde askerlik anıları dinlenesi insan. düşüncelerine de değer veriyorum.