şükela:  tümü | bugün
  • 5 ocak 2017 izmir adliyesi patlamasında teröristleri içeri girmesini engelleyen kahraman polisimiz. onun sayesinde belki yüzlerce kişinin hayatı kurtuldu. allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.

edit: link değişti.

edit2: ilk gördüğüm linkti twitter sayfamda.reklam aklımın ucundan bile geçmedi.

edit3: şehit polisimizin facebook sayfası

edit4:fethi sekin'in ailesine destek için change.org kampanyası

edit5: cenaze namazı elazığ'da olacakmış.

edit6: izmir büyükşehir belediyesi saat 12:00'de konak meydanında uğurlayacakmış kahraman polisimizi. tabi ki tüm izmirlileri orada bekliyoruz diye bir mesaj paylaşmış twitter hesabından. haydi izmirliler dememe gerek yok biliyorum ki tıklım tıklım olacak konak meydanı.kaynak

edit7:izmir ticaret odası ve izmir ekonomi üniversitesi şehit polisimizin çocuklarının eğitimini üstlendi. işte kaynak

haber ve fotoğraf linki
  • 5 ocak 2017 izmir adliye patlamasında şehit düşen trafik polisimiz.

bu ülkenin hainleri de kahramanları da bitmiyor.

vatan sana minnettardır.
  • saldırının çok daha kötü olabilecek etkilerini engellemiş kahraman. ruhu şad olsun.
  • şüpheli aracı farkedip ateş açarak bombanın erken patlamasına neden olan ve böylece birçok hayat kurtaran şehidimiz.

vatan evladı..
  • unutmayacağız.
  • allah rahmet eylesin şehidim.
    izmir'in bir faciadan kurtulması için kendini feda eden polisimizdir. bu ülke sen ve senin gibiler sayesinde ayakta.
  • çatışarak şehit olduğu caddenin adı "fethi sekin caddesi" olarak değiştirilmelidir.

huzur içinde uyu yiğit kahraman.
  • (bkz: gerçek şehittir)
    ailesinin ve milletimizin başı sağolsun. ruhu şad olsun.
  • vatanımızın minnettar olduğu kahraman kardeşimiz. bize düşen; fethi sekin ve nicesi olan, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizin ahirette yüzlerine bakabilmemiz için bu vatanı, bu milleti savunmak ve sahip çıkmak.

devletimizin böyle bir geleneği ve uygulaması var mı bilmiyorum ama bu kahraman şehidimiz madalyayı hak etmiştir. devletimiz kendisi adına geride kalan ailesine bir madalya verse keşke.
  • her köşebaşında bir süper kahramana ihtiyacımız var. yoksa 40 kişiden aşağısı ölmüyor. allah rahmet eylesin.