• 5 ocak 2017 izmir adliye patlamasında şehit düşen trafik polisimiz.

bu ülkenin hainleri de kahramanları da bitmiyor.

vatan sana minnettardır.
  • saldırının çok daha kötü olabilecek etkilerini engellemiş kahraman. ruhu şad olsun.
  • şüpheli aracı farkedip ateş açarak bombanın erken patlamasına neden olan ve böylece birçok hayat kurtaran şehidimiz.

vatan evladı..
  • unutmayacağız.
  • allah rahmet eylesin şehidim.
    izmir'in bir faciadan kurtulması için kendini feda eden polisimizdir. bu ülke sen ve senin gibiler sayesinde ayakta.
  • çatışarak şehit olduğu caddenin adı "fethi sekin caddesi" olarak değiştirilmelidir.

huzur içinde uyu yiğit kahraman.
  • vatanımızın minnettar olduğu kahraman kardeşimiz. bize düşen; fethi sekin ve nicesi olan, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizin ahirette yüzlerine bakabilmemiz için bu vatanı, bu milleti savunmak ve sahip çıkmak.

devletimizin böyle bir geleneği ve uygulaması var mı bilmiyorum ama bu kahraman şehidimiz madalyayı hak etmiştir. devletimiz kendisi adına geride kalan ailesine bir madalya verse keşke.
  • her köşebaşında bir süper kahramana ihtiyacımız var. yoksa 40 kişiden aşağısı ölmüyor. allah rahmet eylesin.
  • ömer halisdemir gibi söz konusu milletinin bekası olunca görevini gözünü kırpmadan yapmış ve şehadete yürümüş vatan evladı. belki de kendisi sayesinde onlarca vatandaşımızın hayatı kurtuldu bugün.

allah senden razı olsun, mekanın cennet olsun.
  • isim benzerliği yoksa ve isim doğruysa; 2014 yılında da görev başında geçirdiği trafik kazasında yaralandığı bilgisi var.

http://www.haberekspres.com.tr/…n-dondu-h64098.html

1-2 saat önce yaşayan bu insanın şimdi artık yaşayamıyor oluşuna üzülüyorum, nutkum tutuluyor, yutkunamıyorum.

mekanın cennet olsun fethi abi.
hesabın var mı? giriş yap