• ankarada ayvalık-etlik sınırında olan, etrafı çakal dolu, kızları hiç güzel olmayan, erkekleri çok yakışıklı olan, eğitimi iyi, coğrafi ve beşeri açıdan hiç iyi koşullara sahip olmayan anadolu lisesi
 • bir süre yatılı olarak okuduğum, çok sıkı arkadaşlıklar kazandığım ve şu an çok özlediğim eski okulum..
 • kendisinden bizzat mezun olduğum ankaralıların özellikle o bölge insanının "çukur" olarak da bildiği okul.. özellikle yeni kayıt olmak için gelen öğrenciler burayı mı kazandım şeklinde ilk birkaç ay histeri nöbetleri geçirebilirler, iyidir aslen sonradan alışılır..
 • dolu dolu bir 4 sene geçirdiğim, müthiş arkadaşlıklar edindiğim, eğitim olarak olmasada diğer birçok açıdan beni hayata hazırlayan, ankara-etlik te bulunan anadolu lisesi
 • hayatımın 7 yılının etlik ayvalı diye alakasız bir yerde geçmesine sebep olmuş bir lisedir.benim okuduğum yıllarda ,birkaç önemsiz öğretmeni saymazsak, öğretimi oldukça iyi seviyelerdeydi.fakat eğitim kısmından kendi payıma pek bişey aldığım söylenemez.diğer okullardan farklı olarak bu okul size itle kopukla nasıl başedeceğinizi de öğretir.çoğu and. lisesinin fanusu içerisinde bunları öğrenme imkanınız olmaz.
 • fethiyede olmayan anadolu lisesi.
 • asıl ismi fethiye-kemal mumcu anadolu lisesi'dir. adını zamanında ösym nin bu başlıktaki gibi yazması nedeniyle batı illerinden birçok yatılı öğrencisi olmuştur. ismini okulun arazisini bağışlayan fethiye-kemal mumcu çiftinden alır. eğitim düzeyi ve üniversiteye öğrenci yerleştirme oranı gerçekten iyidir. nerden mi biliyorum. direk kendimden.
 • dolu dolu 4 senemin geçtiği okuldur çevresinde apartmanlar olması güzel okulumu kesinlikle kötü yapmaz her şey dönemine göre değerlendirilmedir okulumu kötü yapabilecek tek şey kafa dengi arkadaş bulamamanız olabilir bu da sizin şansınızdır okulun kötülüğü değil. bir de bunu anlamam sosyal aktivite istenirse yapılır kimseden beklememek lazım sosyal aktivite yok ne demek madem istiyosun sen organize et olsun bitsin...
 • altı yıl yollarını arşınladığım,ankara`nın eski anadolu liselerindendir.kentsel dönüşümle çehresi en çok değişen okullardan biridir belki de.zamanında gecekondular içinde bulunan bakkaldan salam ekmek yenen bir yerken bugün etrafı apartmanlar sarmıştır.
 • ankara'nın keçiören ilçesinde* bulunan bir puanlı proje anadolu lisesi . arkasından gümüşdere* çayı geçen bu okul, çevresindeki en iyi liselerden biridir. aslında 1989'da açılmasına rağmen daha sonra* bugünkü konumuna taşınmıştır. bu sebeple binası yenidir. bulunduğu büyük kampüste ayrıca sosyal bilimler ve fen liseleri, yatakhaneler, yemekhane ve bir meb binası* bulunmaktadır. ayrıca uzaktan eğitim sürecinde eba tv yayınlarının bir kısmı burada çekilmiştir.

  14 kasım 2020 editi: ismi vecihi hürkuş anadolu lisesi olarak değiştirilmiş. geçmiş olsun
hesabın var mı? giriş yap