şükela:  tümü | bugün
  • güzel memleketim fethiye’de her yıl olduğu gibi bu yıl da gerçekleşmiştir.

kaza sonrası video

safari turları çok eğlenceli geçen, su savaşları ve doğal güzelliklerle dolu unutulmaz bir anı bırakacak nadir turlardandır. bu işi hakkıyla yapan, türsab belgeleri olan, işin içinde yıllardır olan firmalarla, yapın. ne olduğu belli olmayan, kimleri ne şartlarda çalıştırdığı bilinmeyen firmalardan uzak durulmazsa görülen manzaranın yaşanmaması zaten zor olurdu.

ben bu işlerin içinde büyüdüm, yetiştim. fethiye turizminde yıllarımı geçirdim. bu kazaya karışan firmanın ilk kazası değil, daha önce benzer kazalar bu firmada yaşandı, firmanın ismi değişti ama kafa aynı ve biliyorum ki son da olmayacak ne yazık ki.

tura katılmak isteyen arkadaşlar, biletlerinizi 10 20 lira fazlaya alın, ucuza kaçmayın. aracınıza binmeden önce şoföre src paikoteknik belgelerin var mı diye sorun.

bölgede bu işi çok büyük ciddiyetle yapan firmalar var. tüm belgeleri tam, şoförlerini başka işlerle -gece havaalanı transferi, akşam tekne servisi vs- yormayan firmalar var. bu turda yaklaşık 150 km yol yapılıyor, hava sıcak, şoförlerin çoğu haftalık izinsiz çalışıyor, 6 ay boyunca her gün o aracın direksiyonundalar. turizm işinde izinsiz çalışmak normaldir, yadırganmaz ama bu tarz işlerde en ufak bir hatanın bedeli ağır oluyor görüldüğü gibi.

4 hadi maksimum 5 firma var güvenle kullanabileceğiniz gerisi faso fiso. isimlerini yazmıyorum reklam olmasın diye isteyen arkadaşlar özelden yazabilir.