4553 entry daha
  • zamanında fetöş derken özelden yardıranları düşündükçe gülüyorum. demek ki kim olursa olsun ecevit bile iyidir dese doğru bildiğinden şaşmayacaksın.
    şimdi de menzilciler bunların boşluğunu dolduruyor diyorum ve bekliyorum bakalım kaç kişi özelden ama menzil cemaati hede hedö mesajı atacak.
  • zamanında biz söverken karşı çıkılan, şimdilerde herkesin ağız dolusu küfür yağdırdığı, ülkeyi bok çukuruna çeken dinci tarikatlardan sadece birisinin başıdır. çok geç kaldınız sövmek için !
  • hakkında geçmişten şu ana kadar bu adama ve örgütüne destek veren herkes orospu çocuğudur diye bir küfür edilse, geçmişte bunun cemaatinde yer alan veya destek veren ve küfürün kendisine edildiğini bildiği halde, hakaret davası açamayacak binlerce insan var şu anda.
  • yalancıdır.
  • herkes sövüp rahatlamış ne güzel.
    biraz da ben sövüyorum kulaklarınızı kapatın.
    fetullah denen piçi amerikalılar vermeyecek çünkü çöl güzel kucak dansı yapıyor onlara.
    ya bu fetö piçini halen savunanlara ne demeli
  • tarih boyunca bu toprakların gördüğü en büyük hainlerden biri. bu orospu çocuğuna bugün hala inanan onu hala savunan ne kadar insan varsa sülalesinin amına koyayım.
  • ölmesini istemediğim kişi. bu ölmesin. daha doğrusu hemen ölmesin. sürünsün, hastalıktan beter olsun. en son gebersin.
  • takipçileri geçmişte kalan onca mağduriyete rağmen hâlâ ergenekon ve balyoz davalarının haklılığını savunuyorlar. onlara göre gerçekten ergenekon diye bir terör örgütü var ve tayyip'i esir almış durumdalar. ayrıca akplilerin fetöcü diye iftira attığı iyi parti'ye de "ergenekoncu terör örgütünün partisi" şeklinde saldırdıklarını defalarca kez gördüm. bunların kafalar gidik.

ama türkiye'de siyasetin iyiden iyiye iğrenç bir hâl aldığını görebilirsiniz, herkes kendinden olmayanı düşman gördüğüne itelemeye çalışıyor. akp'liler fetöcü-pkklı, fetöcüler ergenekoncu bilmemneci...

fetö'nün bu kadar büyümesinin tek suçlusu da devlettir. istanbul'da sayısı belki de milyonları aşan öğrenci var ama bu kadar ihtiyacı karşılayacak yurt yok, evler ateş pahası. devlet her yere üniversite açacağına ihtiyacı karşılayacak yurt olanaklarını arttırsaydı ne fetö devletin her kurumunda kadrolaşabilirdi ne de darbe yapabilirdi. bir cemaat-tarikatin oylarını alma pahasına memleketi ateşe atan partilerin yaptıklarını görüyorsunuz değil mi?

ister istemez feto (fetö değil feto'ydu eskiden) dediğimizde küfürler işittiğimiz adamları hatırlıyorum da... o zaman feto diyenleri azarlayan bu kişiler şimdi aynı kişilere fetöcü diyor. çivisi çıkmış bu ülkenin maalesef.
  • bu ülkenin insanlarının,bir kuşun beyni kadar hafızası olmadığının en büyük kanıtıdır.
  • paraya tapanların peygamberiydi , bu adama laf söyleyince dinden çıktığımızı söyleyenler vardı , yazdığı kitaplar kutsal kitaplar gibi hürmet görürdü . sırf cemaat evlerinde kalmadığım için dinden çıkacağım bile söylendi(çıkmadım).

zamanında bu puşta tapanlar şimdi 2 3 küfür edip günah çıkadıklarını sanıyolar ama bu şerefsizler yüzünden hayatını kaybetmiş ve geleceğini mahvolmuş herkesin vebali üstünüzde
2489 entry daha
hesabın var mı? giriş yap