• memeleketin yıllardır tanıdığı , milletin şimdiye kadar eteğini öptüğü adamdı, şimdi tüü kaka oldu,
    sebep?
    yeni mi ogrendınız?

ee bu adam sabah aksam sohbet ediyor milletle hiçmi söylemedi aklındakileri?
    bu kadar sene birine söylemiş olması lazım..

ee şimdi bu millet nie ilk kez görmüş, duymuş gibi yapıyor ?

(bkz: serdar ortac -kafamda deli sorular)
  • 5sene önce ölse herhalde öldükten 5-10 sene sonra beni evliya ilan edip anıt mezarımı dikerler bizimkiler de dünyayı ele geçirir diye düşünerek ölecekti. şimdi yaptığı herşeyin yıkıldığını gördü.
    kendinde ne hata buluyor neyi yapmamalıydım diyor bilmeyi çok isterdim.
    amacına bir şekilde ulaştı seküler kesimi herkoşulda mafetti. belki mutludur.
    darbeyi bizimkiler yapmadı diyerek kendi adamlarını da sattı. bir şekilde bu dünyada belasını buldu. gerçi birşey bulduğu da yok. gene de durumu her müridinden ve hepimizden iyi galiba.
  • adını ilk duyduğumda "şaklaban mı bu baba" demiştim. 13 sene geçti, hâlâ böyle düşünüyorum. bu yüzden kendimle gurur duyuyorum şahsen.
  • gerçek bir orospu çocuğudur.
  • tayyipgillerin beceriksizliği yüzünden demokrasi simgesi haline geliyor.

şu an abd bizimkilerin ajan olarak kiraladğı flynn'in güleni abd'den türkiye'ye kaçırma planını konuşuyor.

bize apaçık bir gerçek gibi görünen cemaatin devleti ele geçirmesi ve darbe girişimi yurtdışından bakıldığında deli saçması olarak görülüyor.

rte'nin diktatör benzeri tutumu da hiç yardımcı olmuyor.
  • dini kullanarak terör örgütü kurmuş ve devlete büyük zarar vermeye çalışmış kişi
  • kendi websayfasi facebook ve instagram tadinda.
    1996 senesinden bir resim nostaljinin dibine dibine vuruyor.
    rahmetli baris mancodan mujdat gezene yeni akgezenlere kadar ilginc bir toplulukla.
    kellesini isteyen adamla yan yana..istedigi kelle ile yan yana.
    ancak bunuel filmlerinde gorebilecegimiz bir surreallik...

https://fgulen.com/…allery/16815-photo-gallery-1996
  • tarihin eski dönemlerinde allah'tan vahiy aldığını iddia eden kimselerin nasıl kitlesel hareketler oluşturabildiklerinin prototipi niteliğinde bir adam. meczup falan da değil. sonuç olarak bu organizasyon işi, insanları etkileyebilmek, bir fikir etrafında kanalize etmek kolay iş değil.

cia yetiştirdi bilmem kim yetiştirdi gibi şeylere hiç gerek yok. var olan islam geleneği yeterli afyon etkisini oluşturmaya yettiği için az biraz ağlaklığıyla, güçlü iletişim yeteneği ile insanları etkilemeyi başarmış bir dinbaz.
  • terörist başıdır.

demin beyaz tv'de sayın hüseyin gülerce'nin ifadesine göre, vakti zamanında hüseyin gülerce atatürk hakkında iyi şeyler yazdığında ona cenneti yasaklamış.

bu kendini ne yerine koymaktır?

onu söylemeye benim dilim varmaz, çünkü bu çok büyük bir şirktir.

ama bu teröristler ne yaptılar?

onu hepimiz zaten söyleyebiliriz.

"bunlar laik, din düşmanı, kemalist" diyerek masum insanların gözlerinin yaşına bakmadan hapse attılar vakti zamanında. uydurma davalarla, yalancı şahitlerle, olmayan kanıtlarla..

sonra devran döndü, masumlar özgürlüklerine kavuşurken gerçek suçlu fetöcüler ise hapsi boyladı.

buradan ben bir sonuç çıkartıyorum:

kılıçla yaşayan kılıçla ölür, bu dünya gerçekten de etme bulma dünyasıdır.

ve bu dünya düzeninde yarattığı her kulu yüce allah için birdir. allah adaletlidir. allah yarattığı her kuluna değer vermektedir, ve her kuluna da kapısı sonuna kadar açıktır.

şimdi başa dönelim, terörist başı gülen, yani bu iftiraların ve tüm zalimce işlerin başlangıcını sağlayan alçak herif kendini ne yerine koyuyordu? hani cenneti yasaklayarak? kendisini nerede görüyordu? sadece allah'ın bilebileceği bir şey hakkında nasıl bir zanla hüküm verebiliyordu?

peki sonra ne oldu?

aynı kişi kendini en tepede görürken en dibe geçti. hemen her şeyini firavun gibi, nemrud gibi, hitler gibi kaybetti.
  • amk sitesine girdik de bi bok olmasa bari diye korkutan başlıktır. artık adını söylemeye tırsar olduk sözlük. (bkz: adamı sikerler kamil)
hesabın var mı? giriş yap