şükela:  tümü | bugün
3322 entry daha
  • tsk'yı çapulcu ordusuna çeviren, hizmet adı altında ülkesine bağlı insanları kandıran, dini kendi amaçları için kullanan ve ister bilinçli isterse bilinçsiz olsun milyonlarca insanın hayatını karartan kanlı terör örgütüdür.
  • belasını bulmuş, ağzının üstüne kürekle vurulmuş sik kafalılar sürüsü. bir daha bu ülkeden yüz bulamazlar. yok en iyi yazarlar onlardaymış, hangi iyi yazar? tayyip erdoğan'a hem dostluğu hem düşmanlığıyla en çok desteği vermiş, bu ülkede iyi ve güzel ne varsa altını oymuş melunlar topluluğu.
  • çalarak bir yerlere gelengiller cemaati. o sınav sorularını kimlerin çaldığını biliyoruz. başarı buysa, bunun amk. ayrıca götün yiyorsa fransa'dan değil türkiye'den yaz.
  • tarihte kalmış bir cemaat. aşk gibi, iyisiyle kötüsüyle geçmiş bitmiştir. o yüzden kimileri kandırıldım diyor, kimileri yandım diyor.

    henüz sağlıklı bir analizinin yapılması için çok erken ama o vakit geldiğinde hafızalar ve bilgiler taze olmayacağından hiç bir işe yaramayacaktır.
  • kansızca, kahpece yanaşmıştır insanlara. maddi gücü olmayan, düşük orta gelir zeki çoçukların beynini küçük yaşta yıkamıştır. onları itaatkar robotlara döndürmüştür. ülke için çok yararlı olabilecek bu adamları kendi yapıları için yararlı hale getirmiştir. onların polis akademisine, askeri okullarına yerleşmelerini sağlayarak uzun süre ülkede egemenlik kuracağını sanmışlardır ama yanılmışlardır. şimdi çoğu hapiste veya kaçak bunların.
    esnafı zorla gazetelerine dergilerine abone etmişler, kendi evleri için zorla bağış toplamışlardır. tepedeki zengin iş adamlarına farklı küçük esnafa farklı davranmışlardır.
    sınav sorularını çalarak birçok insanın hakkını yemişlerdir. öss de lgs de çıkan sorular nedense hep bunların kaynaklarına benzer şekilde çıkmıştır netice bunların dersanelerine giden arkadaşlarım hep başarılı olmuştur.
    en büyük kazık da hukuktan gelmiştir. düzmece delillerle, ifadelerle, tanıklarla birçok kaliteli insanı zindana mahkum etmişlerdir.
    bu saatten sonra türkiye de ayağa kalkmayı bırak diz üstü bile kalamayacaklarını düşünüyorum.
  • amerika'nın anti-sovyet yeşil kuşak projesinin türkiye ayağıydı. uzun soluklu bir projedir ve 80 ihtilalinin çocuğudur. bambaşka maskelerle cia'nın kucağında amerikan çıkarları için faaliyet yürütüyordu, yoksa sümüklü histerik cahil bir din adamının bu kadar büyük bir organizasyon ağı ve sermaye yönetimi yapmasına zaten olanak yok.

    kariyerinin zirvesini; "ne istediler de vermedik" diyen birileri sayesinde; eğitim sisteminden, emniyet kolluk güçlerine, ysk'dan tsk'ya akla gelmez bir çok anayasal kurumda akıl almaz yetkilere sahip oldular. amerika'nın ortadoğu planlarına direnç olabilecek tsk'nın saygın generallerinin hayatlarını kararttılar. öyle veya böyle, tsk'yı beğenir veya beğenmezsiniz, ama türk silahlı kuvvetlerinin kurumsal geleneklerini yok ettiler. bunu bir avuç sümüklü cemaatçi başardı. bu da türkiye siyasetinin utancı olsun.

    statüko askeri vesayet etmedik yayagara bırakmadılar, devletin kurumsal geleneklerini yok ettiler. hoş bu kurumsal gelenek dediğimiz şey de 12 eylül' de amerikan çıkarları için kendi çocuklarını kurban etmişti ya. ne değişti? statüko gitti yerini azılı cia'nın çıkarlarına hizmet eden cemaatlere bıraktı. bu ülkede kulanılacak cemaatler bitmez de, yarın cemaatler bitse bile bambaşka hilkat garibeleri hortlayacak, onyıllarımızı çalacaklar eğer akıllanmazsak.

    okuyan, sorgulayan, en doğru bildiğini bile defalarca gözden geçiren, egemenlerin dillerine doladıkları zehirli yalanları kendine şiar etmeyen, dünya vatandaşı, aklı vicdanı hür yeni jenerasyonlara ihtiyacımız var.
  • devlet yapılanmasına sızan, terör örgütü olarak tanımlanan bu cemaate alternatif günümüzde türemekte ve türetilmektedir.
  • dini kullanıp maddi çıkar elde eden terör cemaatidir.
    binlerce insanın önünü kesip sayısız suç işlemişlerdir.
  • karıksız piçtirler.
    piçtirler.
    piçlerdir.

    nesebi gayri sahih canlılardır.
779 entry daha