• yıllardır ‘daha ne kadar saçmalanabilir’ adlı filmi izlediğimizin kanıtlarından yalnızca biridir.
  • kemalist düşmanı bir adamın kemalist olduğunu iddia etmek beyinsizliğin dik alasıdır.

fatih tezcan hoca efendisini her gün 20 saat dinlemiş, ama tam anlamamış. biraz daha dinlesin.
  • fetullah gülen, ortasında "h" yok!

(bkz: emrah serbes sonunda t yok)
  • unutmayın şu an fedö denen din tüccarına en çok sallayan tipler zamanından dizinin dibinden ayrılmayan insanlardır.

bu at ağızlıda günde bilmem kaç saat ağlayarak hoca efendi'yi dinliyordum diyen kallavi fetöcüdür, yani ciddiye alınacak biri değil geçiniz.
  • bunu diyen kişi annesini sevmiyordur bu kadar eminim. yoksa bir insan niye annesine küfrettirmeye bu kadar heveslensin.

tanım: zamanında fetullah güzellemesi yapan bizim için her daim fetoşcu, bugünün anti fetöcüsü bir meczubun hezeyanı.
    editasyon: ekleme
  • sözlükte çok kıymetli tıp doktorlarımız var. öncelikle onlardan çok çok özür dileyerek, onlara ukalalık etmek istemediğimi belirterek bu adamın hasta olduğuna eminim.
    (bkz: paranoid şizofreni)
  • başkası yerine utanmak halini en çok bu adamda yaşıyorum ya. düşünsene fatih tezcansın.
    yemin ediyorum hayal etmek, empati yapmak bile insanda bir göğüs ağrısına sebep oluyor.
    muhtemelen tanrı ibret olarak yaratmış. hani günah işlerseniz falan bak çocuğunuz böyle olur diye mesaj vermiş.
    kamu spotu gibi adam amk. arada gündeme geliyor bize hatırlatıyor böyle şeyleri.
    teşekkürler fatih, teşekkürler twitter, teşekkürler tanrım önceden bizi uyardığın için.
  • ne acayip ülke lan,
    dünün azılı feötücüsü, şimdi fetöyü ve atatürk'ü nasıl karalayacağını bilemiyor.
    20 yıldır istanbul'u yöneten kişi, "şehri binalarla doldurdular" falan diyor
  • ayrıca hitler ağır bir stalinist, napoleon da gizli bir cengiz han hayranıydı ve timur da eski bir sosyalistken liberal olup yıllarca akp'ye oy verdikten sonra pişman olmuştur. söylentilere göre atatürk ayrıca kropotkin'le anarşist manifesto yazmıştır fakat daha sonra manifestoda çokça bulunan imla hatalarına kızıp ismini geri çekmiştir.
hesabın var mı? giriş yap