şükela:  tümü | bugün
  • çok değil, 5 yıl öncesine kadar yapıştırılan yafta. küfür de değil, dalga geçip moruk deyince de din düşmanı deniliyordu bizlere 5 yıl öncesine kadar. zaman gazetesinden ekrem dumanlı "fethullah gülen çağımızın mevlana sıdır" başlıklı bir yazı yazmıştı mesela akp-fetö daha dost iken. bizler çıktık dalga geçtik. ancak bugün fethullah gülen e en fazla küfreden sahtekarlar o günlerde bunu din düşmanı olduğumuz için yaptığımızı söylemişti.

fethullah ın piçleriyle birlikte türkan saylan ı yaşadığı o zor günlerde terör örgütü üyesi olmakla suçlarken bu kımıl zararlıları, türkan saylan ın 19 yıl önce fethullah gülen yapılanması için söylediklerini dinlemeye dahi tenezzül etmezler. birden bire başlayan ve 23 nisan haftasına denk getirilen kutlu doğum haftası nın da niye 23 nisan haftasında kutlandığını sorduğumuzda, bu yeni adet mi dediğimizde; yine fethullah ın piçleriyle birlikte yine din düşmanı ilan ediyorlardı.

1.5 yıldır ise fethullah gülen denen piçe en fazla bunlar küfrediyor. bu da yetmiyor, garip gelen bazı şeyleri dillendirenlere kripto fetöcü diyorlar. fetöcü mü arıyorsunuz? 15 temmuz dan kısa bir süre sonra fethullahçı piçlerin kamufle olma yöntemlerini bir iki güvenlik uzmanından dinlemiştim. şöyle: bir kısmı atatürkçü gibi görünebilir ama chp yi eleştirerek akp nin yanında görünebilir. bir kısmı fanatik akp li gibi gözükecektir. bir kısmı ise atatürk düşmanlığı yapıp erdoğan a bağlılıklarını gösterecek.

sizin ben amk emi, sizin ben yedi ceddinizi sikeyim. ulan ergenekon davasının savcısıyım diyen adam bugün milli kahraman muamelesi görüyor; ama fethullah gülen e hiçbir zaman yakınlık duymayan, küfredenler fetöcü yaftası yiyebiliyor. sizin ben yerli ve milli goygoyunuzu da sikeyim. o sahte milliyetçiliğinizi de sikeyim.