şükela:  tümü | bugün
  • seri halde konuşan ve fethullah gülen'e saydıran teyze. duraksamadan bu kadar şeyi söyleyebilmesini takdir ettim. ben şahsen böyle konuşamıyorum.

https://youtu.be/mvhx8lomndi
  • mermisiz insan öldürebilecek teyzedir. feto'yu oturtun karşısına, yarım saat konuşsun çenesiyle gebertir.
  • gözümün dişlerine kaymasına engel olamadığım anadolu kadını.

(bkz: mesleki deformasyon)
  • ''avrat halımla bayanım'' diye cümle kurarak tüm devreleri yakmıştır.
    14 yıl kurban olduğu adamı onunla ortaklık yaptığında muhtemelen muhterem hoca efendi diye saygı duyduğu davara, 15 temmuz sonrasında saydırıp durmuştur.
    şu akebelilerin alayı riyakar, alayı çıkarcı alayı cahil.
    suç üstündeyken yakalasan onu bile inkar ederler.
    allah islah etsin sizi bıngıld'ak sorunlular
  • teyze dediklerine katılıyorum da ne olur bir dişçiye git, birde o kaşlar ne ya. türk kadınında eksik olan tek şey vizyon diyerek izlediğim videodur. abi bakın azıcık kendinize, başını kapatmış olsanda bak, o ne abi öcü gibi dişler, scooby doo daki canavarlara benzeyen kaşlar. yapmayın abi kaçırmayın kocalarınızı bayi toplantısı ayağına ukraynaya rusyaya... bakın abi kendinize bakın, alın aynayı yanınadq bi ünlünün ne bileyim en paspal ünlü olsun mesela onun fotoğrafını yapıştırın, bir kıyas yapın neyim eksik ya da neyim fazla deyin. eksiklerinizi tamamlayıp, fazlalarınızı alın abi. yapmayın işkence kocalarınıza, bakın azıcık kendinize...
  • zamanında muhtemelen dişlerini dahi "acıyıp" vermiş anadolu kadını.

şu aralar 10 yaşında çocuk bile saydırabiliği için, meydan boş; devir dönmüşken bende saydırayım demiş.
  • (bkz: anadolu çomarı)

gülen'i günahım kadar sevmem ama şu cahil anadolu çomarlarından daha eğitimli bir anadolulu kitle yarattı eğitim olayıyla.
  • daha önceleri fethullah gülen' e "fettoş!.." dediğinde sana meydan okuması muhtemel olan kadındır... :)
  • arkadaki yaşlı teyzenin dua zannedip elini açması ve beddua ile devam eden video.