şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şarlatan papaz feto dünkü konuşmasını ilginç bir şekilde bitirmiş.
    şiir okuyor ve kalkıp gidiyor.
    inşallah geçen yılki haki cübbe vakası gibi bir sonuçla karşılaşmayız.
    --- spoiler ---
    sakarya şiirinden mülhem:

“yol, bu; yöntem, bu; gerisi angarya / yerlerde süründüğün yeter, ayağa kalk sakarya!..”
    --- spoiler ---

https://www.youtube.com/watch?v=owefyeew86i
  • "geçemiyoruz,ebemiz zikildi" diye cevap yollayacak kimse kalmadığından ayıkamıyor bunak psikopat.
  • ülkenin anasını ağlattı pezevenk hala ayağa kalk diyor.
  • danışıklı dövüş.
    ikisi de aynı yerden emir alıyor neticede

edit: bu entryden sonra özelden ana bacı küfür edenler oldu.
    ikisi de aynı yerden emir alıyor dedim isim vermedim ne battı size gerizekalılar.
    biri de vatansız ibne yazmış al vatanın senin olsun iğrenç yaratık bir yolunu bulsam bir dakika durmam burada.
  • ya sen bir dur allasen. bizim derdimiz kendimize yetiyor her günümüz hareketli bre bunak.

daha ne hareketi yahu?
  • sana yapilacak tek bir hareket var artik nerene gecirirsen diyerek selamliyorum kendisini.
  • video da en çok ilgimi çeken şey o koltukdan nasıl öyle fırlayıp kalktı. resmen fırladı.
    ben hasta, yaşlı, ölecek gözüyle görüyordum. abd zorla yaşatıyor kullanmak için, video dışında pelte gibi yatıyordur yerinde diyordum hep. demek ki nasıl iyi baktılar sa hain e can gelmiş
  • ülkede pusuda bekleyen 10.000'in üstünde eski emniyet gücü olan bir örgüt için hafife alınmaması gereken açıklamalar. bunun daha yakalanmamış emekli tsk mensubu var, öğretmeni var, mühendisi var. totalde 50.000'in üzerinde olduklarına inanıyorum. hafife alırsanız her türlü pisliği yapabilirler.
  • bence, melih gökçek ile ortak çalışıyor bunlar. gökçek'in istifasını beklerken ortalığı bulandırıp istifayı unutturacak.

hem havalar soğudu. darbe falan olmaz bu havada. yağmuru var, soğuğu var... s. et hacı, vazgeç derim ben.
  • istediği kadar harekete geçsin,15 temmuzda durdurduk bu şerefsizleri liderimizle.
    yeniden durdururuz allah'ın izniyle