şükela:  tümü | bugün
 • arkadas, koskoca toplum istihbarat emniyet vs. isi gucu birakti, fethullah gulen'in videolarini takip etmeye basladi. acaba bu hareketi birilerine sifre mi, aha kicini kasidi bvu bir mesaj olabilir, burnunu cekti aman allahim darbe olacak vs.

  adam darbe tesebbusunden once haki renkli bir hirka giymis de bu hirka ile ordudaki fetö'cülere aslinda bir mesaj vermis. dun cekilen videosunda da bir koltuktan kalkmis da baska bir koltuga gecmis, bu bir mesaj olabilir miymis.

  http://www.hurriyet.com.tr/…tirme-numarasi-40229895

  yemin ederim ulkece paranoyak olduk, ulkece delirdik.

  e kardfesim, sen o mesaj bu mesaj demeden once fethullah gulen ve top arkadaslari ile bu kadar samimi olmasaydin, onlara aleni yahut el altindan her tur destegi vermeseydin?

  seneler once cekilen ve "devletin en ust kademelerine adamlarimizi yerlestiriyoruz, gerekince kullanacagiz" anlamindaki videosunu ciddiye alsaydin da bu elemanin ne bok oldugunu herkes gibi sen de zamaninda anlasaydin ne bu yasananlar bugun yasanmis olurdu, ne de milletce psikopata baglardik.
 • oha, adam resmen vaazın ortasında (4:10) koltuk değiştirmiş. kalkmadan önce cin lambadan çıksın, şov başlasın, kendinizi feda edin, kurban edin mesajı veriyor. ayaktayken bir değişim yaşanması talimatı verdiği çok açık. bana müsade, sahne sizin söyleyecekleriniz vardır, söyleyin, açıklayın, rahat koltuklarınızı bırakın, harekete geçin diyor. başlarda moralinin çok bozuk olduğunu görüyoruz, sonlarda ise vücut dili nefret ve şiddet dolu. güzel parodi, ben tatmin oldum.otoban sahneleri gibi heyecanlı sahneler bunlar, ve imam ayağa kalkar...

  not: tamamen salladım.

  https://m.youtube.com/watch?v=vmtsmleweau
 • verdiği mesaj : biz evrensel bir örgütüz bulunduğunuz yeri terk edin faaliyetlerimizi ülke dışından sürdüreceğiz demek istemiştir

  not: kaynak totom
 • en son kulucka muhabbetinde de 14 ağustos isaret edildi denilmisti, hatta melih gokcek 14 ağustos da buyuk istanbul depremi planlaniyor demisti, hey gidi gunler. cidden o adam hala ankara buyuksehir belediye baskani di mi?
 • top arkadaslari sonrasını okumadım.