şükela:  tümü | bugün
  • 12 ekim 2018 rahip brunson'un serbest bırakılmasından sonra başlayan süreçtir

fetö/pdy elebaşı için abd'de inceleme başlatılmıştır

*hürriyet'in a haber gibi haber yapmasını tartışacağınıza beni aktroll yapıp linç etmişsiniz mk, hurriyet manşet yapmış bu haberi la, girdiniz mi sitenin ana sayfasına bilmiyorum, adamlar algı operasyonu çektiler saniyesinde, a haber şok

**abd'nin gülen'in eylemleri inceleniyor açıklaması başlığına taşınabilir başlık

***amerikalı turist döven tgb tayfası mesaj atmayın hatta siz hiç konuşmayın engelliyorum direkt

**** hala akp seçmeninin brunson'un serbest bırakılmasıyla akp fikrinin değişeceğini düşünen var, o gemi kaçalı yıllar oluyor, 8 trilyon buna benzer şey oldu ve her gün yaşanıyor, akp seçmeni bugün küsse yarın küsse malum kişi seçimden önce parmak sallayacak aşık olacak akp seçmeni yine bağlanacak, s.ktir edin
  • çok isterdik ancak malesef gaz alma haberleridir bunlar.
  • (bkz: inanma sikecek) o adamı parası için yine bırakmazlar olm
  • anlaşılan sadece brunson’ı vermekle kalmayacağız, sürecin başlaması bu kadar sürdüyse daha bizden alacakları çok şey var demektir.

edit:imla
  • abd hangi sözünü tuttu da bunu yapsın. kaldı ki tutmadığı sözler fetönün iadesine göre daha az önemli şeylerdi.

fetöyü iade etmeleri demek kendilerini türkiyeye teslim etmeleri demek. düşünsenize fetö orada kaç tane ajanla görüşmüştür, ne gizli işlere bulaşmıştır. bu kadar bilgisi olan bir adamı türkiyeye teslim ederler mi ?

en fazla cenazesini gönderirler.
  • bi siktir git amk.
  • dimyat’tan pirinç getirdiler ama evdeki bulgurdan vazgeçmezler.
  • bak şu an başladı.
    kaynak
  • ülkemiz içinde zamanında allah'ı bırakıp bu adama tapanlarla dolu. önce onları ayıklayın.
  • abd’nin sözünü tutmamasını geçtim, iade edilmesini türkiye istemiyor zaten. yedikleri bok ortaya çıksın isterler mi? fethullah konuşmasın diye de göstermelik iki belge göndermişler abd’ye. bu sorunu cidden çözmek isteselerdi fetö’nün siyasi ayağını temizlerlerdi, çaycıyla baklavacıyla uğraşmazlardı.