şükela:  tümü | bugün
 • nasıl izliyorsunuz la bu videoları ?
  çok yavaş konuşuyor,benim canım sıkılıyor 30 saniyede.
 • bir bitmediniz.

  fethullah gülen'in rüyasıdır. kabusa dönmesin de...

  ancak bir meydan okuma değildir. tükürmek istemiş suratlarına o kadar. "14 ağustos 2016 darbesi"ne dönmesin iş.
 • surat surat değil kösele. doymadı yalan söylemeye. bunun gibilere zamanında söverken deme öyle hoca efendimiz o bizim diyenlerin de...............
 • feto'nun iade edileceğini gösterir videodur.

  adam çökmüş. bitmişlik ve öfkeden ibaret.

  edit: sanırım "beni idam sehpasına götürdükleri zaman yüzlerine tüküreceğim" diyor.

  http://t24.com.tr/…ehpasina-goturdukleri-zaman,3458
 • bu adamın konuşmalarını sadece ben mi anlayamıyorum?

  cem yılmaz gibi.. dakikalarca konuşuyor, geriye dönüp baktığında ne konuştuğu hakkında hiçbir fikrin olmuyor.
 • dediklerinin çoğunu anlamadım. skimde de değil açıkçası ne dediği.
  video'yu izlerken aklım şuna takıldı.
  acaba önce o kitaplığı yaptırıp sonra aradaki boş alana göre mi koltuğu aldılar yoksa önce koltuğu alıp sonra koltuğun ölçüsüne göre mi kitaplığı yaptırdılar?
  bi de ben olsam kesin düğmeli raylı şeyler koydururdum böyle kitaplığın eksenine dik doğrultuda. hop basıyorum. kitaplık kızıldeniz misali ikiye ayrılıyor, aradan çıkıyorum.
  işte geldim burdayım.
  din işinde ustayım.
  ahah. lan galiba ben şeh meh şıh olamazmışım. paso aklım zevzeklikte.
 • 05.08.2002 - köstebek - necip hablemitoğlu
  önsözünden alıntıladım..
  aslında herkes kimin ne olduğunu biliyordu...
  kitabın tamamını okumak isteyenler için link

  fethullahçılar, türkiye’de mevleviler, bektaşiler, cerrahiler gibi salt dinsel inancını yaşamaya çalışan bir cemaat değildir. uluslararası alanda at koşturan, son derecede tehlikeli bağlantılarıyla, ekonomik kaynakları ve eğitim kurumlarıyla, türkiye’nin yüzyüze olduğu en tehlikeli tehdit odağıdır. örgütlenme modeli itibariyle türkiye’de bir eşi yoktur; örgütlenme modeli olarak, tamamı c.ı.a. denetimindeki moon, falun-gong, scientology gibi tarikatlarla benzeşmektedir. fethullahçılar, mevcut ekonomik kaynaklarını, yapılabilecek en akılcı ve en değerli alana, eğitim yatırımına tahsis ettiklerinden, diğer şeriatçı yapılanmalara kıyasla, ülkemizin sadece bugününü değil, daha çok geleceğini tehdit etmektedirler. işte bu yasadışı yapılanmanın, eğitimin yanısıra, en az onun kadar önemli olan istihbarat alanına yönelmesinde, birtakım stratejik gerekçeler rol oynamaktadır:
  1. tüm dünyanın pekçok merkezinde uygulanmakta olan terörist ve de köktendinci ideolojik yaklaşımların yaptığı gibi, devlete ya da yabancı devletlere karşı silahlı mücadele vererek hedefe varmanın mümkün olmadığını en kavrayan dinsel organize suç örgütü, fethullahçılardır. mevcut sistemi yıkmak yerine, takiyyeyi ön plana çıkararak, devlet yapısıyla çatışmayacak bir örgütlenmeyle, zaman içinde devletin stratejik kurum ve kuruluşların içine sızmak ve ele geçirmek, bu yasadışı yapılanmanın “ılımlı” görüntüsünün altındaki en önemli neden ve etkendir.
  2. fethullahçılar, istihbarat birimlerine sızmakla, kendilerine gelebilecek her türlü operasyonu önceden haber alma, önleme ve de karşı operasyonu başlatma olanağına sahip olmaktadırlar. bu durum, onlara sadece savunma değil, saldırı olanağı da sağlamaktadır.
  3. türk silahlı kuvvetleri’ne sızmakta zorlanan ama buna rağmen yılmaksızın girişimlerini sürdüren fethullahçılar, istihbarat birimlerindeki kadrolarını, alternatif silahlı kuvvetler olarak algılamaktadırlar. bu durum, onların kendilerini güvende hissetmelerine yol açmaktadır. nitekim, emniyet mensubu fethullahçıların toplanma ve eğitim merkezlerine “ışık kışlaları”, emniyet içindeki kadrolarına da genel bir ifadeyle “ışık orduları” denilmektedir. fethullahçıların emniyet içindeki kadroları, t.s.k.’ne karşı “denge” sağlama çabalarının bir sonucudur. devletin ele geçirildiği, sistemin bütünüyle değiştirildiği, “çin seddi’ne otağ kurulduğu” en son aşamada, alternatif silahlı kuvvetlerin t.s.k.’ne karşı kullanılması olasılığından, moral anlamda sıkça söz edilmektedir.
  4. fethullahçılar, türkiye’nin tek özel istihbarat örgütüne sahiptirler. devletin istihbarat birimlerinin tüm olanaklarını kullanan; gizli bilgilerin tamamını elde eden bu yasadışı örgüt, gerek kendi “hasım”ları ve gerekse, hedef siyasiler, gazeteciler, mafya babaları, bürokratlar, akademisyenler, askerler ve diğer önemli meslek mensuplarının “açıklarını” içeren, şantaj malzemesi olarak kullanılabilecek her türlü görsel ve işitsel bant kayıtlarından, bu kayıtlara ait çözümlerden, fotoğraflardan her türlü resmi belgeye, hatta kişisel anekdotlara kadar herşeyi içeren bir arşive de sahip bulunmaktadırlar. parayla satın alamadıklarına, hatta korkutamadıkları “hasım”larına karşı, çarpıtılmış, fabrikasyon bilgi ve belge tanzimi de, bu örgütün ilgi ve uzmanlık alanı içindedir. aynı şekilde, fethullahçılar, kendi şirketlerine rakip şirketleri bertaraf etmek için bu özel istihbarat örgütünü kullanmaktadırlar. bunun için daha çok, “kaçakçılık” duyumları çerçevesinde şirket merkezlerine yapılan aramaların yıkıcı etkisinden söz edilmektedir. aynı taktik, “hasım” vakıf, dernek ve şahıslar için de uygulanmaktadır. bu örgütün servis hizmetlerinden kimi siyasilerin sıkça yararlandığı yolunda duyumlar alınmaktadır. özel istihbarat örgütü sayesinde, radikal sosyalist partilerin dışında, seçim barajını aşma olasılığı kuvvetli olan tüm siyasal partilerde, fethullahçıların aday gösterme gücünün sözkonusu olduğu bilinmektedir. bu örgüt aynı zamanda, “hasım”ların enterne edilmesi, etkisizleştirilmesi ya da tasfiyesi; yandaşların ise önemli yerlere getirilmesinde işlevsel rol oynamaktadır.
 • son arzum deyince, ben de evlenmek, çoluk çocuğa karışmak istediğini falan sandım, ama daha ilk dakika içinde kendisini melek yerine koyduğunu görünce çıktım.
 • tam üzülecektim, sonra siktir amk banane dedim.
 • başlıkta; video, son arzu vs.. denilince, 80'li yıllarda parasızlıktan seks filmi furyasının rüzgarına kendini kaptıran yeşilçam emektarının bir filmini akla getirmektedir. tövbe estağfurullah feto ya midemize zararsın.. bim'deki kumrulardan sonra algıda seçicilik şeysiyse demek..