• dediklerinin çoğunu anlamadım. skimde de değil açıkçası ne dediği.
    video'yu izlerken aklım şuna takıldı.
    acaba önce o kitaplığı yaptırıp sonra aradaki boş alana göre mi koltuğu aldılar yoksa önce koltuğu alıp sonra koltuğun ölçüsüne göre mi kitaplığı yaptırdılar?
    bi de ben olsam kesin düğmeli raylı şeyler koydururdum böyle kitaplığın eksenine dik doğrultuda. hop basıyorum. kitaplık kızıldeniz misali ikiye ayrılıyor, aradan çıkıyorum.
    işte geldim burdayım.
    din işinde ustayım.
    ahah. lan galiba ben şeh meh şıh olamazmışım. paso aklım zevzeklikte.
  • nasıl izliyorsunuz la bu videoları ?
    çok yavaş konuşuyor,benim canım sıkılıyor 30 saniyede.
  • 05.08.2002 - köstebek - necip hablemitoğlu
    önsözünden alıntıladım..
    aslında herkes kimin ne olduğunu biliyordu...
    kitabın tamamını okumak isteyenler için link

fethullahçılar, türkiye’de mevleviler, bektaşiler, cerrahiler gibi salt dinsel inancını yaşamaya çalışan bir cemaat değildir. uluslararası alanda at koşturan, son derecede tehlikeli bağlantılarıyla, ekonomik kaynakları ve eğitim kurumlarıyla, türkiye’nin yüzyüze olduğu en tehlikeli tehdit odağıdır. örgütlenme modeli itibariyle türkiye’de bir eşi yoktur; örgütlenme modeli olarak, tamamı c.ı.a. denetimindeki moon, falun-gong, scientology gibi tarikatlarla benzeşmektedir. fethullahçılar, mevcut ekonomik kaynaklarını, yapılabilecek en akılcı ve en değerli alana, eğitim yatırımına tahsis ettiklerinden, diğer şeriatçı yapılanmalara kıyasla, ülkemizin sadece bugününü değil, daha çok geleceğini tehdit etmektedirler. işte bu yasadışı yapılanmanın, eğitimin yanısıra, en az onun kadar önemli olan istihbarat alanına yönelmesinde, birtakım stratejik gerekçeler rol oynamaktadır:
    1. tüm dünyanın pekçok merkezinde uygulanmakta olan terörist ve de köktendinci ideolojik yaklaşımların yaptığı gibi, devlete ya da yabancı devletlere karşı silahlı mücadele vererek hedefe varmanın mümkün olmadığını en kavrayan dinsel organize suç örgütü, fethullahçılardır. mevcut sistemi yıkmak yerine, takiyyeyi ön plana çıkararak, devlet yapısıyla çatışmayacak bir örgütlenmeyle, zaman içinde devletin stratejik kurum ve kuruluşların içine sızmak ve ele geçirmek, bu yasadışı yapılanmanın “ılımlı” görüntüsünün altındaki en önemli neden ve etkendir.
    2. fethullahçılar, istihbarat birimlerine sızmakla, kendilerine gelebilecek her türlü operasyonu önceden haber alma, önleme ve de karşı operasyonu başlatma olanağına sahip olmaktadırlar. bu durum, onlara sadece savunma değil, saldırı olanağı da sağlamaktadır.
    3. türk silahlı kuvvetleri’ne sızmakta zorlanan ama buna rağmen yılmaksızın girişimlerini sürdüren fethullahçılar, istihbarat birimlerindeki kadrolarını, alternatif silahlı kuvvetler olarak algılamaktadırlar. bu durum, onların kendilerini güvende hissetmelerine yol açmaktadır. nitekim, emniyet mensubu fethullahçıların toplanma ve eğitim merkezlerine “ışık kışlaları”, emniyet içindeki kadrolarına da genel bir ifadeyle “ışık orduları” denilmektedir. fethullahçıların emniyet içindeki kadroları, t.s.k.’ne karşı “denge” sağlama çabalarının bir sonucudur. devletin ele geçirildiği, sistemin bütünüyle değiştirildiği, “çin seddi’ne otağ kurulduğu” en son aşamada, alternatif silahlı kuvvetlerin t.s.k.’ne karşı kullanılması olasılığından, moral anlamda sıkça söz edilmektedir.
    4. fethullahçılar, türkiye’nin tek özel istihbarat örgütüne sahiptirler. devletin istihbarat birimlerinin tüm olanaklarını kullanan; gizli bilgilerin tamamını elde eden bu yasadışı örgüt, gerek kendi “hasım”ları ve gerekse, hedef siyasiler, gazeteciler, mafya babaları, bürokratlar, akademisyenler, askerler ve diğer önemli meslek mensuplarının “açıklarını” içeren, şantaj malzemesi olarak kullanılabilecek her türlü görsel ve işitsel bant kayıtlarından, bu kayıtlara ait çözümlerden, fotoğraflardan her türlü resmi belgeye, hatta kişisel anekdotlara kadar herşeyi içeren bir arşive de sahip bulunmaktadırlar. parayla satın alamadıklarına, hatta korkutamadıkları “hasım”larına karşı, çarpıtılmış, fabrikasyon bilgi ve belge tanzimi de, bu örgütün ilgi ve uzmanlık alanı içindedir. aynı şekilde, fethullahçılar, kendi şirketlerine rakip şirketleri bertaraf etmek için bu özel istihbarat örgütünü kullanmaktadırlar. bunun için daha çok, “kaçakçılık” duyumları çerçevesinde şirket merkezlerine yapılan aramaların yıkıcı etkisinden söz edilmektedir. aynı taktik, “hasım” vakıf, dernek ve şahıslar için de uygulanmaktadır. bu örgütün servis hizmetlerinden kimi siyasilerin sıkça yararlandığı yolunda duyumlar alınmaktadır. özel istihbarat örgütü sayesinde, radikal sosyalist partilerin dışında, seçim barajını aşma olasılığı kuvvetli olan tüm siyasal partilerde, fethullahçıların aday gösterme gücünün sözkonusu olduğu bilinmektedir. bu örgüt aynı zamanda, “hasım”ların enterne edilmesi, etkisizleştirilmesi ya da tasfiyesi; yandaşların ise önemli yerlere getirilmesinde işlevsel rol oynamaktadır.
  • bu adamın konuşmalarını sadece ben mi anlayamıyorum?

cem yılmaz gibi.. dakikalarca konuşuyor, geriye dönüp baktığında ne konuştuğu hakkında hiçbir fikrin olmuyor.
  • surat surat değil kösele. doymadı yalan söylemeye. bunun gibilere zamanında söverken deme öyle hoca efendimiz o bizim diyenlerin de...............
  • bunun ne dedigi onemli degil de, buna hala inanan boyle bir kac bin, belki bir kac 10 bin, ya da belki 100binin uzerinde insan var. (kendilerini sakladiklarindan bilemiyoruz ki gercek rakami). iste onlar enteresan geliyor bana. adamin yalan soyledigi gayet acik. daha neyin pesindesiniz hacilar yapmayin etmeyin.

diyor ki "darbe olsa oyle darbe mi olur once cumhurbaskanini basbakani almalari gerekirdi." mina kodugumun sersemi herhalde cumhurbaskanini derdest etmek icin 3 helikopter dolusu komando gonderildigini bilmiyor. basbakan da darbe basladiginda istanbul anadolu yakasindaymis, sonra ankara'ya dogru yola cikmis, ankara karisinca kastamonuya gitmis, kisacasi darbe tesebbusu degil de mit basilacak hakan fidan alinacak diye bir bilgi sizip da "bu darbe falan olmasin" diye mit uyanip, genel kurmaya kimse kislasindan cikmayacak diye emir verdirince darbecilerin olayin sizdigini anlamalari, ve planlari erkene cekmesi sonrasi, o sirada bir de binali yildirim nerede diye tespit edip derdest edememeleri sasirtici degil, binali yildirim bile yarim saat sonra nerede olacagini bilmiyorken.
    kaldi ki tayyip'i alabilselerdi eger, binaliymis binme aliymis ne farkederdi, esas mesele tayyip idi onun icin de adamlar ellerinden geleni yaptilar ancak beceremediler. darbecilerin becerememeleri de mi bizim sucumuz lan pezevenk?
    ha bak ama meclis f-16 ile vuruldu ona hic deginmemissin fethullah?
    bu yalanci yuzsuze cevap vermenin manasi yok da, yukarida yazdigim gibi, buna hala inanan insanlar var, onlarin ikna edilmesi lazim. o sebepten yazdim. hala utanmadan sikilmadan teori uretiyor pezevenk. onceden tetikcilerine yaptiriyordu bunlari, kendisi pis islere girmiyordu, kendi medyasi uzerinden veriyordu boyle mesajlari, medyasi yok olunca, boyle sacma sapan teorileri artik direk kendisi piyasaya suruyor.
    lan o degil de, simdi bunun hemen yani basinda olup ne dondugunu bilenler vardir, yani 1-2 kisi vardir herhalde, en azindan adil oksuz'un pensilvanya'ya gelip gittigini bilen vardir oralarda, hani ne konustuklarini bilmeseler bile, hah iste o en yakinindakiler bu boyle adice yalanlar soylerken ne dusunuyor acaba, yani azicik kafasi calisan adam, isterse burdan bagdata yol olacak kadar saygisi olsun, soyle aklindan gecirip sormak istemez mi "hocam peki adil oksuz'un darbeden once 11 temmuz'da gelip, 13 temmuz'da turkiye'ye donmesi, sizinle o arada gorusmus olmasi konusunda ne dusunmemiz gerekiyor" seklinde alabildigine ezikce de olsa? yani hic mi boyle sorular akillarindan gecmiyor lan bu insanlarin, ya da hepiniz mi yalancilikta cigir actiniz? nedir?
  • (bkz: son videosu)
    (bkz: yeni albumu)

(bkz: başlık açarken dikkat edilecek hususlar)

ayrica;
    (bkz: orosbu) (bkz: orospu)

(bkz: fetö)
    (bkz: fethullahçı terör örgütü) *adamin adi degildir.
  • gezi olaylarında bize açıkça küfreden adamın ağlamaklı videosudur.

acımayın.
  • insanları haksız yere içeri attırmakmış. ulen ibneler, sizden ala yapan var mı bu işi. kaç tane günahsız adamın kansere yakalanmasına, intihar etmesine sebep olmadınız mı.

bir de müzik koymuşlar ki, sonunda carmina burana 'ya girecekler zannettim.

halen hangi yüzle konuşuyorsunuz lan ibişler.
  • başlıkta; video, son arzu vs.. denilince, 80'li yıllarda parasızlıktan seks filmi furyasının rüzgarına kendini kaptıran yeşilçam emektarının bir filmini akla getirmektedir. tövbe estağfurullah feto ya midemize zararsın.. bim'deki kumrulardan sonra algıda seçicilik şeysiyse demek..
hesabın var mı? giriş yap