şükela:  tümü | bugün
  • şimdi bu örgütün tamamı ele geçirilse veya önemli birkaç ismi yakalanıp hakim karşısına geçirilse veya çok önemli belgelerine,kayıtlarına ulaşılsa bu millet ve bu hakim "bozuntuları" görecek ki ve tabi ki ortaya çıkacak ki iktidar partisinden de bayağı bir yardım alınmış.
    o zaman iktidar partisi de terör örgütü mü? eskiden terör örgütüydüler de şimdi mi milletin partisi oldular?tayyip o örgütün elebaşlarından mıdır o zaman?
    hala paralel yapıya destek veren "kapalılar" erdoğanın kapalı bacıları değil mi o zaman?yoksa onlar kabataşta olmayan kapalıları mı savunur sadece?üzerine işenmemiş varolmayan başörtülü hayali bacıları bu ülkede tayyip için daha mı önemlidir?
    balyozla türk silahlı kuvvetlerini resmen "harcayan" şerefsiz fetocu amerikan uşaklarını ben mi getirdim yargıdaki önemli makamlara yoksa tayyip mi?
    o değil de kuzum size kaç lira verseler bunları görmezden gelirsiniz?
    asıl soru bir fiyatınızın olması zaten.
  • hadi sen fethullah diye başlık açamadın fetullah diye açmak zorunda kaldın da, peki bu ne?
  • bir etö vardı, ne oldu ona? sorusunu akla getiren, ftö kısaltmalı, varlığı iddia edilen örgüt. bakalım bu dava da yıllarca süren tutukluluklar, mağduriyetler derken, ne zaman devran dönecek de beraatle sonuçlanacak diye merak bile uyandırmıyor.
  • fethullah terör örgütü başlığı açılamadığından yazarların idare etmesi gereken terör örgütü.
    bu neyin sansürü acaba?
    gerekçesi ne?
  • (bkz: fetö)

fethullah terör örgütü başlığının açılamaması da ayrı bir durum.

neden fetö kısaltmasının seçildiği ise gayet açık. yıllarca laik kesim fethullah gülene feto diyerek hakaret etti. şimdi de aynısını ak parti camiası kendilerince daha akıllı şekilde fetö olarak devam ettiriyorlar.

kesin yiğit bulut'un ortaya attığı bir şeydir.

(bkz: faiz lobisi)
  • şimdiye kadar yazdığım yazılar arasında ilk defa fetö kelimesini içeren bir entry girdiğim için yazım götümüze girebilir gerekçesiyle silinmiştir. bu da burada dursun.
  • yasaklar kalkmış sanırım. ya da devlet öyle yazınca öyle oldu.