şükela:  tümü | bugün
  • türlü türlü şeylerden tahrik olan insanlara verilen ad. çeşit çeşittir.
  • el,ayak,boyun,hatta damar fetişistleri gibi çeşitleri vardır.aşırı tapınma gibi bir durum söz konusudur.
    edit:boyun mu??hani nerde??arghhgghh
  • - ne iş yaparsınız?
    - fetişistim efendim..
    - nedir efendim o?
    - bir çeşit sapık.
    - anlıyorum, uzmanlığınız nedir?
    - efendim ben kulak burun bogaz fetişistiyim, ayrıca ayak üzerine çalışmalarım var.
    - ne kadar hoş!
    - öyledir..
  • *
    derste* * 3 kişi konuşmaktadır.
    ...* *
    x : eheahe o zaten saç fetişisti
    y : ehihea evet ya , iyi bi şey ama bu
    z : ...
    x : neyse ben yerime geçip test çözücem biraz gelirim sonra yine
    ....
    z : yaa bişi sorucam fetişist ne demekti?
    y : şimdi şöyle*
    z : hani bizim sınıfta faşocan* var ya onun gibi bişi mi yani fetişist o oluyo di mi?
    y : ...* ehehhea sen testini çöz hadi canım. faşocan da duymasın bu dediğini oldu mu?
  • hiç beklenmeyen kişilerde bile rastlanabilen, (kadın-erkek) herkeste (en az) bir tane bulunduğunu düşündüm "bir yerden, diğerlerinden daha fazla hoşlanma/etkilenme vb." durumu.
    şu ana kadar ayak, boyun, parmak, göbek ve popo fetişistlerine rastladım.
  • duyguları olan her insan için söylenebilen sıfat. kız, erkek herkes biraz fetişisttir, zira fetiş sadece objeler ile tahrik olabilmeyi ifade eder. bu kızlar için baby face, after shave, güçlü kollar ve kaslar iken, erkekler için kızıl saç, parfüm ve ince bir bel de olabilir.

fetişistlik, normal bir kadın ya da erkek vücudundan etkilenmenin ya da cinselliğin doğası olan sevgi-güven-haz üçgeninin önüne geçmiyorsa her iki taraf için de zevkli olabilecek şekilde yaşanabilir. seksi iç çamaşırları, temiz ve bakımlı bir vücut herkes için fetiş sayılabilir, bu sapıklık değildir.
  • havaların ısınması ile ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. güzel ellerin, ayakların daha çok gün yüzüne çıkma ihtimaline sevinsinler mi, sevinmesinler mi bilemez durumdalar.

malum, ülkede ayakları güzel kız bulmak çok zor, aslında sadece bizim ülkede değil genel olarak zor, hatta dünya genelinde taş gibi hatun oranı güzel ayak oranından fazladır. ayakları güzel olanlar da farkında değil zaten, bakmıyorlar ayaklarına, pedikür uğramıyor çoğuna. oje sürülmüyor, oysa çok güzel kızlar yerine, güzel ayakları tercih edecek adam çok.
  • kendi sınırlı kişisel gözlemime ve ufkuma göre; en yaygın versiyonu ayak fetişizmidir ve erkeklerde görülür...
    sadece güzel ve bakımlı ayaklarla da sınırlı değil üstelik; her tipe ilgi var...
    işte bunlar hep seks