şükela:  tümü | bugün
  • çatlamış olan ar damarını aldırmış bir mahir ünal zırvası.

https://tr.sputniknews.com/…twitter_impression=true

chp ye yönelik diyor bunu. ulan ortada fetö ile 11 yıllık bir mazi, ortaklık varken nasıl bu kadar utanmaz olabiliyorlar aklım almıyor.
  • (bkz: o h a)
    (bkz: ar damarı çatliyeah)

edit: ya demeyim demeyim dedim ama dayanamadım. şu "bize zulüm ettiler, türbanımız vardı devlete girip memur olamadık, okuyamadık, ık, bık" geyiğiniz de sıktı be.

16 yıldır hepimiz tecrübe ediyoruz ki ciddi ciddi geleceği öngörmüş adamlar da sizi devletten uzak tutmaya çalışmışlar. dincinin yönettiği devletin sonuçlarını görüyoruz işte 16 yıldır buyur. mantıksızlıktan mantıksızlık beğen, seç buyur al.
  • sozluk ergenleri istedigi kadar kabul etmese de maalesef dogru olan onerme. uzun uzadiya da yazmaya gerek yok, her gordugu sakalliya vatan haini muamelesi yapan bir rejimin kanseridir feto gibi olusumlar. cok iyi taklit eder sizi, sonra da bir bakmissiniz tayyip basmis kemoterapiyi.
    not: alin bakalim bu kanseri tayyip mi baslatmis baskalari mi: https://www.youtube.com/watch?v=azkpzkumbzi
  • (bkz: t a m a m)

düne kadar fetöş hocanızın elini ayağını öpen sizlersiniz, onu bu hale getiren chp öyle mi!

sizin tabirinizle (bkz: buna kargalar güler)

edit: (bkz: cemaat devlete sızmış bunlar kargaları güldürür)
  • aaaa şekerim, siz bunu idrak edebilmeniz için bir kaç yıl baskı ortamı görmeniz lazım. misal, kulağında küpe olduğu için, etek boyu diz altında olmadığı için bir kaçınızı üniversite kapısından kovsalar,
    babanız sözcü gazetesi okuyor diye, sizi polis lisesine, askeri liseye (he kapatıldı atlama hemen aynalı tahir) almasalar. misal ablanız (anne karıştırmayılım yanlış anlayan çıkar) askılı bluz giyiyor diye yemin töreninden kovsalar, (talebeda köpekler ve askılılar giremez yazacak) bak o zaman zetö diye bir solcu örgüt çıkar aklınıza gelebilecek her türlü pisliği nasıl yapar anlardınız.

bu arada orospu çocuğu fetö ve sempatizanları diyerek bir ekleme yapalım turnusol olsun.
  • feto sadece harekete gececegi gune kadar olgunlasmayi bekledi. 40 yil boyunca santim santim buyurken, kimi zaman buyumesi gerilerken donemi geldiginde birilerinin sayesinde et pilici gibi palazlandi. sonra da minik, olmamis, ermemis pilicler imha edilirken gercek gurbuz pilicler, o pilicleri besleyenler, su verenler hayatlarini kurtardilar.
  • siyasal islamcı yada alnı secde de bir ak olmanın ilk şartı arsız, yüzsüz, pişkin ve utanmaz olmak galiba.

ulan herifi meclis kürsüsünde yaladınız be. koskoca ülkenin onuru meclis kürsüsünde hoca efendi diye kusturmalı boşnak saksosu çektiniz. insanın bunlara bakıpta delirmemesi gerçekten imkansız.
  • doğruya doğru. yani sen dini baskılarsan, anadolu insanı da hem dinini öğreneceği hem de eğitimi iyi olan kurum, kuruluş, yurt, dershane olarak bu adamları tercih eder. adamler zaten amerikan projesi. papalık'tan masrafı karşılanan "dinler arası diyalog" kavramı ile ılımlı müslüman-türk yetiştirerek hem islam'ın cihad anlayaşını yok ederek islam'a zarar verecek hem de ileriki senelerde ülkenin her kademesine sızarak yönetimi ele geçirecekti. bunun için vesayetçi, din ile mesafeli türkiye iklimi biçilmiş kaftandı. kimse kimseyi kandırmasın. ha bu durum geçmişte bu adamlarla iş tutan kimseyi aklamaz. o da biline...
  • utanmazlık, yüzsüzlük, omurgasızlık konularında bir rekor, bir eşik varsa son 10 yılda defalarca geçildi, geçilmek ne kelime ırzına geçildi, takla attı.
    tamam şiddetli şekilde inkarı bir yol olarak belirlemişsiniz ama bu kadar midesiz olunmaz ki kardeşim.
  • (bkz: ne istediler de vermedik)
    (bkz: rabbim de milletim de bizi affetsin)
    (bkz: türkiye bağırsaklarını temizliyor)
    (bkz: buna kargalar bile güler)
    (bkz: zekeriya öz'ün heykeli)
    (bkz: kpss 2010 kopya skandalı)

bu başlıklar uzatılabilir. hepsi de akp döneminde gerçekleşti.
    azıcık utanma duygusu olan insan bu lafları söyleyebilir mi?