şükela:  tümü | bugün
 • abide aydın , yalçın küçük hocamızın 15 temmuz’dan hemen sonra yaptığı nokta atışı.

  hocamızın hayatı bunlarla mücadele etmekle geçti, fetö’cü ibne götverenler hocamızı hapse atıp mapushanede katletmek istediler ve şimdi hocamızla söyleşi yapanlar yerseniz fethullahçılarmış.

  kripto-fetoculuk nefis..
 • 2001-2003 yılları arasında fetö'nün okullarının cia' ya çalıştığı rusya tarafından tespit edilmiş, fetönün okulları kapatılmış, öğretmenleri tutuklanmış veya sınırdışı edilmiştir.
  bizzat putin 2004 yılında türkiye'ye yaptığı ziyarette bu konu kendisine sorulduğunda olayı dönemin türk yetkililerine anlatmıştır.

  fetönün bir cia ameliyatı olduğunu bütün dünya bilirken bizim sağır sultanımız ancak 17-25 aralık sürecinden sonra idrak etmişdir.

  yalçın küçük 15 temmuzdan sonra mı anlamış?
  öyleyse koy öngörüsü e rahvan gitsin.

  bir cia operasyonu ancak bu kadar net ve açık yapılabilirdi. ama alınları secdeye değdiği için kafasını secdeden kaldıramayanlar bunu görmek istemediler.
 • yalçın küçük çok uzun zaman önce, daha ortada kimse yokken bunun gibi birçok öngörüde bulunmuştu. sadece deli gibi hareket ettiği ve kalpak giydiği için ufak bir azınlık dışında kimse onun söylediklerini ciddiye almıyordu.