şükela:  tümü | bugün
 • ben demiyorum akp milletvekili şamil teyyare diyor... parayı bastıran serbest kalıyormuş... sakın reis duymasın...“güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya arzu ediyoruz
 • milyor papellerin döndüğü borsadır muhtemelen. şaşırdık mı? hayır.
 • bir ak parti milletvekili iddiasıdır. beni şaşırtan iddia değil, bunun ifşasının kim ağzıyla yaptırıldığıdır. cidden bir şey anlamadım
  amerikalılar ne der bilirsiniz wtf??
 • akp'li bir politikacı dile getiriyorsa yalandır. akp'li bir diğer politikacı yalanlıyorsa o da yalandır.

  (bkz: paradoks)
 • fetö'nün devlet makamlarına yerleşmesini sağlayan en üst siyasî irade, kendisine muhalif olanları fetö'cü diye suçluyor.

  fetullah'ın yıllarca en yakınında bulunmuş "17-25 mühtedîleri" en büyük fetö düşmanı.

  fetullah'ı ve örgütünü "iftiralar"a karşı gazete köşelerinde ve tv ekranlarında savunmuş, bankalarından milyon dolarlık kredi almış gazeteci müsveddeleri fetö'cü tespiti yapıyor.

  fetö'yle mücadele adı altında, yıllarca fetullah'a küfretmiş kesimler baskı altına alınıp fetullah'ın "menzil" arkadaşlarının yetkileri arttırılıyor.

  15 temmuz'dan önceki fetö davalarındaki belgelerde adı cemaatçi diye belirtilenler askeriyede şurada burada başı tutmuş.

  adil öksüz bir şekilde kaçıyor, burak akın fetö'cüyüm diye teslim olduktan sonra serbest bırakılıyor.

  fetö borsasında parayı basan dışarı çıkıyor.

  fetö'cülük kime kalıyor? çocuğunu fem'e yazdırmış, bank asya'ya para yatırmış insanlara. (kritik görevlerde bulunanlar yargılansın tabiî de, sâdece bunlar -tek başına- suç olmamalı.)

  ha bir de sözcü'ye, meral akşener'e, ahmet şık'a vs...

  hayırlı borsalar.
 • --- spoiler ---

  soru:
  fetö borsası kapsamında milyon dolarlık değiş tokuş'ların yapıldığı cd nerede?!
  parayı veren kim, alan kim?!
  --- spoiler ---

  http://hayrullahmahmudozgur.blogspot.com.tr/…ml?m=1
 • adamlar iddia o ki borsa kurmuş, tahliye ticareti dönüyor ve bütün bu pisliklere dair veriler birilerinin elinde elden ele dolaşırken kimsenin ağzını bıçak açmıyor, inanılır gibi değil lan.

  şamil önce alenen tehdit etti, şimdi de kendince gereğini yapıyor. artık elinde nasıl veriler varsa, langur lungur konuştu da kimse diyemedi ki "kardeş sen hayırdır, senin vaktiyle timaş yayınları'ndan çıkan kitapların filan ne ayak?"
  birbirine vuran vurana. kimin elinde daha çok ses getirecek delil varsa o baskın çıkıyor demek ki. bu arada şamil'in iddiasında bahsi geçen yargı süreçlerine dair ağzını bıçak açan yok. sahi fetö operasyonları filan tam gaz da, akçe severleri ne yapacaksınız la, onu da bi' deseniz ya.

  gaziantep rektör yardımcısı 15 temmuz'dan sonra göreve getiriliyor, adamın tayyip erdoğan hakkındaki konuşmaları medyaya saçılıyor filan, akit gazetesindeki bi' hanım ablanın mailleri açık kaynak haline geliyor ama bakıyorsun, abla tam gaz kendisini müdafaaya devam ediyor. ar duygusu neandertal atalarından beri gelişmemiş insanlar hala utanmadan vatan millet sakarya muhabbeti yapabiliyorlar, yemin ederim ağzım açık...
  kamuoyu oluşturmasa da her şey göz göre göre yaşanıyor. ileride bu kadar çok delile dayanan rezillik için yargı ne yapacak deli gibi merak ediyorum. ha bu arada, yargı kayıp. yargı hem var hem yok. yargı bazen tıkır tıkır işliyor, bazen esamesini gören yok.
  yargıyı gören var mı?
 • dolar karşısında değer kaybetmiş midir diye merak ettiğim hayali oluşum
 • şamil tayyar uzun bir süredir bu konularda konuşuyor. hangi kanalda denk gelsem mağdur edilenlerden, fetöyle alakası olmayıp alakalı gösterilenlerden, bu durumun cumhurbaşkanıyla halkın arasını açmaya başladığından dem vuruyor. en ilginç olanıysa cumhurbaşkanına ulaşamadığını, etrafında bir zırh olduğunu söylüyor. bir milletvekili cumhurbaşkanına ulaşamıyorsa, cumhur ne yapsın? ben ve benim gibi masum ve mağdur olanlar ne halt yesin?
 • bir zamanlar fetönün ve davalarının önde giden kalemiydi tayyar, dediklerine inanmadan önce sekiz dokuz defa dusunmek lazım.