şükela:  tümü | bugün
16 entry daha
  • korkanın kendisi gibi olduğu kişilerdir.

fark ederse kahrolayım.

bak ilk fetullah geliyor ona hepimiz kaniyiz. amına koduğumun mor götlüsü, yaşlı psikopatı ve arkasına takılan bir takım zombi manyak, bu manyaklar ki; ailelerini fetullahtan sonra tutarlar, tanrının onlara verdiği en büyük sorumluluğa, ikincil ve önemsiz bir ayrıntı gözüyle bakarlar. onların taaaaa amına koyayım. bunların insanlarla ilişkileri bile yasaklanmalı hepsi dağ başında bir manastıra kapatılmalı, orada allah mı diyorlar peygamber mi diyorlar ne bok yiyorlarsa birbirleriyle yesinler, onu bunu huzursuz etmesinler.

ondan sonra akla gelen, fetullaha övgüler düzen insanlardan müteşekkil partidir. kamer genç geliyor mesela aklıma, sağlam fetullahçıdır, fetullahçı derken, pompacı gibi düşünün. rahmetli fetullahı ve fetullahçıları çok güzel hoplatırdı. bakın fetullah başınıza bela olacak dedi diye herifi sapık mı yapmadılar, ahlaksız mı yapmadılar, adama her türlü çamuru attılar.

https://www.youtube.com/watch?v=-dgvy3o0wmc
    izlemeye üşenenler varsa ben direk buraya yazayım.
    "bu fetullah gülenin en büyük zararını siz çekeceksiniz, ben çekmem, benim düşüncelerim zaten belli." -> dedikleri oldu mu?.. bunu bilmek için müneccim boku yemeğe gerek yok, biraz akıl yeterli. umarım akılsızdır bu adama zulmedenler, çünkü akılsızlıktan değilse yaptıkları, çok ama çok rezalet.

ergün poyraz, krt tv'deki bir söyleşisinde şöyle diyordu; "ak parti içindeki fetö'cüleri çıkarın geride kalanlarla okey masası bile kuramazlar."

alın burdan yakın, o kadar da korkak olmayın. yarın çocuklarınızın yüzüne bakmaya yüzünüz olsun.
    https://www.youtube.com/watch?v=kkxkccts1di

muhsin yazıcıoğlu'nun(bu adamı da hiç ettiler, kesin bi'şeyler biliyordu. göz göre göre yok ettiler adamı) bir lafı vardı; "bir saniyesine bile hükmedemediğimiz bir hayat için bu kadar fırıldak olmaya lüzum yoktur."

fırıldak olmayın. korkak olmayın. hepinizden utandım okurken.