• 3 büyüklerden birisidir. hatta futbol imamı olduğu söylenen eski oyuncusu şu an kaçaktır. o dönem bu kaçak futbolcu imam sayesinde çok sayıda fetö sempatizanı oyuncusu olduğu aşikardır. hatta bunların kendilerinden olmayanlara baskı yaptığı da 15 temmuz sonrası eski fetöcü olmayan oyuncuların röportajlarından kabak gibi açığa çıkmaya başlamıştır.

fetö'nün hepten çıkışa geçtiği ve bütün tepeleri dümdüz ettiği bir dönemde sadece futbolcular mı vardır bu klüpte acaba? yoksa bu ağ, fetöcü başka menfaat odaklarıyla da (hakem, tff, mhk) iş birliği yapmış olabilir mi? yapmış diyemeyiz, elimizde somut bir kanıt yok. sadece o dönem "şaibe" deyince kimin aklına ilk neyin geldiği var. neyse ne de olsa "karma is bitch!"

hadi bir ipucu daha, apo deyince de akla ilk bu klüp gelir.
  • bu fetö denen geri zekalı oluşum yüzünden ortamlarda zaman zaman tayyip savunmak zorunda kalmam yetmiyormuş gibi aziz yıldırım'ın ilk akla gelen futbol kulübü hakkında söylediği "fetullah gülen'in dualarıyla şampiyon oldular" demecini de mantıklı bulmaya başladım. demek istediği o dört senelik dönemde bu örgütten büyük destek aldıklarıydı. o dönem türk futbol tarihinin en şaibeli dönemi olabilir. bir zübük yüzünden hem tayyip hem aziz savunacak duruma geldim, lanetler gelsin!
  • yıllarca fetö sayesinde haksız şampiyonluklara ulaşmış , oyuncuları kaçak olan ülkenin tek 4 yıldızlı futbol kulübü.
  • vatanı işgal edenlerin ve yahut etmeye teşebbüs edeceklerin; birinci destekçisi olacağını bildiği, fransız orjinli spor kulübüdür.

--- spoiler ---

kurtuluş savaşı,

fetö

--- spoiler ---

bereket ki karşılarına hep milli orjinli sarı lacivert bir duvar çıkar. (semih çetin'e selam olsun)
  • galatasaray...
  • mektebi sultaniyeliler
  • (bkz: cemaatsaray)
  • çok özür dileyerek söylüyorum ananızın amı spor kulübüdür.
  • sadece kulüp ismi vermek yeterli, detaya girmeye gerek yok.. galatasaray..
  • (bkz: gta hack team)
hesabın var mı? giriş yap