şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: oklahoma city thunder)

not: 2016 yılında hala türk futbolu mu izleyecektim?
  • hiçbir kulübün ideolojisi, dini, siyasi görüşü yoktur arkadaşlar. bunu hala anlayamadınız mı?

beşiktaş ne kadar solcuysa, yönetimi o kadar akpli.

fenerbahçe ne kadar berkin elvan ekmeği yemeye çalıştıysa, aziz yıldırım o kadar akp'ye yanlamıştır.

galatasaray ne kadar fetöcüyse, tarihi ve eğitimi atatürk ilke ve inkılaplarına dayanır. ünal aysal berkin elvan cenazesine çelenk göndermiştir, gezi olaylarına destek açıklaması yapmıştır,twitter engellendiği zaman twitter baskılı eşofmanlarla ısınmaya çıkmıştır.

kulüpler 20-25 milyon taraftarı ilgilendirir ve bu kitle birbirinden alakasız görüşlerle doludur. türkiye'de 25 milyon insanı takımdan başka hiçbir çatı altında birleştiremezsiniz.

saçma saçma arif erdem, hakan şükür örnekleri vererek şucudur bucudur yapmaya uğraşmayın. şahıslar ile kurumları birbirinden ayırın.

geçenlerde terim için de fetöcü dendi. fetönün abilerinden birinin ifadesine göre de fatih terim fetö düşmanıydı, emre belözoğlu'nu hakan şükür tayfasından koparmaya çalışıyordu.

gerçekten inanıyorsanız bunlara ülke gerçeklerinden bihabersiniz demektir. üzülürüm sizin adınıza.
  • eski fenerbahçe yöneticisi, yeni tff başkanı nihat özdemir'e göre fenerbahçe'dir.

(bkz: fenerbahçe'de 2 milyon cemaat mensubu var)

ayrıca; en büyük fetö organizasyonlarından birisi olan türkçe olimpiyatları'nın sponsorlarını akla getiren başlıktır.
  • dumankaya adlı fetöcü şirket kimin formasının ön sponsoru olmuşsa;
    türkçe olimpiyatları hangi otoban kenarı stadyumda yapılmışsa;
    hakan şükür, arif erdem, hamza hamzaoğlu, cihat arslan, uğur tütüneker vs. hangi kulübün formasını yıllarca terletmişse;
    zekeriya öz'ü özel kontenjandan kulüp üyesi yapıp şampiyonluk kutlamalarına mehmet baransu ile birlikte onur konuğu olarak çağırmışsa;
    rakibinin otobüsü birileri tarafından profesyonelce kurşunlanmışken, üstüne sözde 4.yıldız göndermeli tişört bastırıp, "seni sevmeyen ölsün ulan ölsün" tweeti atıp, yöneticisi dalga geçer gibi otobüsün şoför koltuğuna oturup "haçan pakun pen oturdum bana pişey olmayiuu" demişse;
    en büyük taraftar grubunun lider amigosu "ben de fethullah gülen'e sempati duyuyorum, ne olacak" demişse;
    medyada paralı kalemşörleriyle fenerbahçe aleyhinde kim dezenformasyon yapmışsa;
    3 temmuz 2011 tarihli kumpastan kim en çok nemalanıp uçurumun kenarından dirilmişse;
    ve en önemlisi fetö elebaşı o takım için "duayla, himmetle ayağa kaldırmamız lazım" demişse o takımdır işte, adını herkes biliyor. o takımın taraftarı da bunları it gibi biliyor ama ata sporları olan dezenformasyon ve demagoji yapma sanatını iyi icra ettiklerinden ötürü "çamur at izi kalsın" taktiğine başvuruyorlar. ama kendileri dışında bunu kimse yemez.
  • fetö gittikten sonra şampiyon olamayan kulüplerdir.
  • 15 temmuz sonrası nedense şampiyon olamayan camialardır.
  • hiçbir kulüp fetocü değildir. kötü teknik direktörler, yönetimler veya şahıslar kulüpleri kirletemezler...

bu ulkenin vatanı koruma ve seferberlige hazırlanma tüzüğü olan kulübü de vardır. 1. dünya savaşında cepheye silah taşımış bir takım, tarihin tozlu sayfalarında yer almıştır.

degerlerimizi kirleten bu insanlar ülke sporuna zarar vermektedir.

başka sözüm yok sayın hakim...
  • açın fetonun kendi ağzından dinleyin