şükela:  tümü | bugün
 • başkanının sahip olduğu holding, 2013 yılında yapılan türkçe olimpiyatlarının platin sponsoru olmuştur...
 • 80'li yılların ortalarına kadar ligde esamesi okunmayan, kimsenin şeyine takmadığı bir kulüpken bu tarihlerden sonra fetö'nün altına yatıp şaibeli şampiyonluklarla kendine ligde yer bulmaya çalışmış olan takımdır. *
 • hmmm acaba kim?

  acaba fetö'nün güle oynaya devlete sığdığı 2000 sonrası dönemde kim sürekli şampiyon olmuş?(evet bu yılların birinde elindeki şampiyonluğu kaçırdı)

  acaba fetö tsk'yı bile darmadağın ederken, yargıyı ele geçirirken, iş dünyasında himmet çarkı kurarken kim sürekli şampiyon olmuş?

  acaba fetö anayasayı bile değiştirirken kim şampiyon olmuş?(evet bu yılda salaklığından şampiyonluk kaçırdı)

  acaba fetö mit'i bile dize getirmeye çalışırken kim başkasının şampiyonluğunu gasp edip üstüne çökmüş?

  acaba fetö devleti parmağında oynatırken kim şampiyon olsun diye kurallar değiştirilmiş, 60 yıllık profesyonel ligde kim şampiyon olsun diye aptalca ucube bir sistem yapılmış da bu takım şampiyon olsun diye uğraşılmış? sonra o sistem bir daha hiç bir zaman ortaya çıkmamış ve tarihin tozlu sayfalarına karışmış?

  haaa şimdi bir de fetö bu kadar güçlüyken yani 2013'e kadar hangi takım sürekli başarısız sezonlar geçirip maddi problemlerle boğuşup iflasa sürüklenip sürekli rakibinin gerisine düşmüş? acaba kim?
 • 80'li yılların sonuna kadar esamesi okunmayan takım diyerek galatasaray'a laf çakılmış.

  esamesi olmayan dediğin takım 80'li yılların ortası biter bitmez şampiyon kulüpler kupasında yarı final oynadı.

  bugünün şampiyonlar liginde yarı final yani.

  esamesi okunmayan dediğin takım...

  bunlar eğitilmez bunlar kara cahil...

  kaçaklar ile tesislerinde maç yaparlar, sponsor olurlar ama gs'a laf atarlar.
 • fetö gittikten sonra şampiyon olamayan kulüplerdir.
 • 15 temmuz sonrası nedense şampiyon olamayan camialardır.
 • trabzonspor şampiyon olmasın diye galatasaray'ın koronovirüs tiyatrosu oynadığını iddia eden bir adet embesilin hortlattığı başlık. lan nasıl deliriyorlar galatasaray'ın daha başarılı olmasına.
  abi ne kadar boktan hayatlar yaşıyorsunuz ki bu kadar çamurlaşabiliyorsunuz, inanılmaz gerçekten. inş 20 yaşından küçüksünüzdür yoksa ülkeme üzülürüm başka bir şey değil.
 • fenerbahçe değildir. fenerbahçe diyenler fetö'nün başlangıç ve bitiş yıllarını kendilerini aklamak için gerçeklikten uzak şekilde sürekli bir taraflarından uyduranlardır. kimdir bunlar bilemem.

  fenerbahçe değildir bence çünkü fetö'nün yapılanmalarını tamamlayıp sahaya indiği zaman dilimi 90'ların ortasıdır herkesin bildiği gibi. bir bakıyorum o gün en çok şampiyon olan takım fenerbahçe ancak şu an 3 şampiyonluk geride. o günlerde beşiktaş ise en çok şampiyon olan ikinci kulüp.

  fenerbahçe değildir bence çünkü fetö'nün ülke yönetimine olan ortaklığının 2011-2013 arasında azalarak bittiği zamana kadar 3 kere son hafta şampiyonluk kaybetmiş, defalarca türkiye kupası ve süper kupa finallerini kaybetmiş. arkasında böyle bir gücü olsa seri şampiyonluklar yaşar kupaları toplardı.

  fenerbahçe'nin olduğunu sanmıyorum çünkü 17 25 zımbırtısından sonra türkiye tarihinin en erken lig şampiyonluğunu nisan ayında kutlayıp, üstüne de süper kupa ile cila çekmişti.

  fenerbahçe'nin 7 seneye çıkan hasretini fetö'nün bitişine bağlamak en kibar tabiriyle kötü kadın çocuğu olmak ile mümkün. bu seri 3 temmuz komplosuyla iki kere şampiyonlar ligi direkt katılım hakkının elinden alınması, sponsorlarını kaybetmesi, değerli oyuncularını ederinden ucuza satması, başkanı ve yöneticilerinin hapse atılması ve tüm bunların sonucunda şirazesi kaymış ve kontrolünü kaybetmiş bir başkanın kötü yönetimi sonucu yaşanmıştır.

  şampiyonluk hasreti serisi demişken galatasaray'ın 14 sene süre hasreti son başkanının tff başkanı olduğu ertesi sene son bulurken, beşiktaş ise 15 sene beklemiştir.
 • bunu feto'ya sorsana delikanlı.
 • osmanlispor