şükela:  tümü | bugün
 • türk ordusu'na kumpas kurulurken, ordunun yarısı hapisteyken, 3 temmuz 2011 tarihine kadar fetö ile kol kola halı saha maçı yapan, 3 temmuz'dan sonra atatürk'ü hatırlayan camianın eylemidir...

  fetö fetö diyorsunuz ya... alın size fetö kancıklar...

  https://eksiup.com/p/y8106958drva
  https://eksiup.com/p/4v106959zjx7
  https://eksiup.com/p/su1069605798

  galatasaray boğazınızda kalır... yaptığınız algı operasyonu da ayağınıza dolanacak, pisliksiniz, yalancısınız, haysiyetsizsiniz!
 • kadrosunda hala faal olarak oynayan 1 adet fetö’cü bulunan klübün yaptığı olay. orduyu mahveden balyoz ve ergenekon savcılarıyla maç yapıp yüzsüzce “cumhuriyetin yıkılmayan kalesi” diyorlar birde.
 • (bkz: işkur)
 • "devletin hakimi, savcısı gelmiş üye olmaya kulübe. olmayın mı deseydik? bu adamlara devlet güvenmiş, makam vermiş."

  kaldı ki fenerbahçe tüzüğüne göre de hakim, savcı, üst düzey bürokrat, asker vs. gibi meslek grubu mensuplarına üyelik için kolaylıklar var. bu adamlar şike kumpasından 2 sene önce gelmiş, kulübe üye olmuş. maç yapalım demişler, maç ayarlanmış, yapılmış. daha sonra da bu adamlar çıkıp, "bakın biz fenerbahçe üyesiyiz ama şike var" demiş. hatta bunlardan biri daha da sonra yargılandığı mahkemede "bir sene önce bursa değil, fenerbahçe şampiyon olsaydı o sene başlayacaktık" demiş. yani bunların fetö taktiği olduğu aşikar ama yine de siz bilirsiniz. kalkıp bunlarla algı yapmak organizasyonu meşrulaştırmaktır. bizim haklılığımızı da, bizi de daha da perçinler.

  ha illa soracaksan bunlarla ilgili soru, "2012'de örgütün adalet ayağının bir numarası, gs üyesi zekeriya'nın ve medya ayağının bir numarası tetikçi baransu'nun galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarında ne işleri vardı? bunlar neden el üstünde tutuldu" diye sor, ciğerimi ye.

  adamlar geldi, şov yaptı kutlamalarınızda "sizi biz şampiyon yaptık" dercesine ki bunda haklılık payları da var. rasim ozan kütahyalı adlı exfetöcü'nün de ulusal yayında "fenerbahçe uçup gidecekti. biz bitirdik el ele verip fenerbahçe'yi. fenerbahçe'yi bitirmesek galatasaray şampiyonluk yüzü göremezdi bir daha" demesi de bunun kanıtlarından sadece biri.
 • üniversitedeyken böyle bir hata yaptık.

  cemaat evinden arkadaş vardı. çok aç kalınca ölmemek için yemek yemek için ortam hazırlardı bize gider yer kaçardık. bizim dolapta bira bile yokken onlarda krem peynir üçgen peynir vardı hem de karper.

  her neyse bizimle halısaha maçı yapmak istediler. bizim de boyun borcumuz var. bunlar da bizi yanlarına çekmek için çok kibar davranıyorlar. bizim saçlar boyalı, küpeler, piercingler felan. rahatsız olduk üzerimizdeki ilgiden. kavga çıkaralım da aramız bozulsun diye kendi aramızda konuştuk.

  neyse maç oynuyoruz, abi kavga çıkmıyor. itiyoruz kakıyoruz yok. en son elemanın birine tekme attım kasten.

  döndü ve dedi ki “abi ayağıma vuracak kadar seni sinirlendirdiğim için özür dilerim”

  o dönem vicdan yapmıştım ama yıllar sonra gördüm ki bunların taktiği buymuş gözyaşı döke döke milletin eköeğiyle oynamak hakkını gaspetmekmiş
 • onunla aynı yatağa girenleri, bugün hala fetönün kumpaslarını zevkle savunanları yani (bkz: fetö denince akla ilk gelen spor kulübü) taraftarlarını rahatsız eden olaydır.

  bildiğiniz gibi bunlar üç kuruşluk menfaatleri için vatan hainlerinin kumpaslarını, fetöcüler bile itiraf edip savunmayı bırakmışken, hala pis ağızlarına almaktan çekinmeyen aşağılık yaratıklardır.

  bu durumdan rahatsız olmalarının bir sebebi de askerdeki sevgilisini kıskanan kız misali fetö'yü başkasından kıskanıyorlar işte. zor tabi insan eski sevgilisini bile kıskanıyor aradan yıllar geçse de...
 • (bkz: feto'nun sadece futbol ayagini konusmak)

  feto'nun siyasi ayagi da ulkeyi halen yonetmeye devam ediyor.

  akp kadar beyin yikamada bu kadar basarili baska bir olusumun dunya insanlik tarihinde goruldugunu sanmiyorum.

  her gun 3 buyuk taraftari birbirini yiyor feto feto feto diyor, in the meantime, bulent arinc 20 bin lira maas ile ulkenin en tepesinde.