şükela:  tümü | bugün
 • 'fetö terör örgütüne karşı cumhurbaşkanı başbakanken tek başına mücadele etmek zorunda kaldı, bunu da kabul etmek zorundayız. 15 temmuz öncesini hatırlayın; daha önceki süreçlerinde bazı konularda tek başına bırakıldığı kanaatini taşıyorum. cemaat tehdidinin ortadan kaldırılması lazım' diyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=ekthbt9etfk

  (bkz: yala yala bitmiyor)
 • he he evet
 • annesini, babasını, abisini, kardeşini, dayısını, amcasını, teyzesini, halasını, dedesini, ninesini ihbar edenler ne yaptı peki?

  aziz nesin'in bahsettiği yığınlar arkasında. paşa saçmalamış.
 • devletin her kurumunu teslim ettiklerinden şaşırtmayan durumdur. fetö devlete değil devlet fetönün içine sızdı.
 • yaşından başından konumundan utan yahu denecek açıklama... kimse aklımla dalga geçemez. 40 yıldır bu adamlar ile aynı yatağa girip yaşamadıkları pozisyon kalmayan adamlar, şimdi bakireyim diye ortada dolaşacak...

  yok ya...

  biz aptalız inanırız hemen dimi. ordunun en mahrem yerlerini bu adamlara açan, kumpas davalarını el altından destekleyen, askerinin arkasında durmayan sen değil misin ilker efendi...

  hepiniz oradaydınız be.

  sadece tayyip savaşmış da yok yalnız bırakılmış... ulan kemalist aydınlar, bu kirli eller tarafından çatır çatır katledilirken neredeydiniz. kimlerle beraberdiniz?

  biz didindik, biz savaştık, bir direndik, biz katledildik...

  yine kahraman olan 40 yıl aynı yatağı paylaşan herifler oldu...

  oldu canım...

  yemezler... sana akp vekilliği ya da milli savunma üniversitesinde bir tırt görev hayırlı olsun. neyse ki aklımız yerinde.
 • çevresindeki herkesin fetö'cü olmasına göz yumduğu için yalnız kalmıştır.

  bu açıklamayı yapan kişi olan ilker başbuğ benim için arkadaşları bir bir haksız yere tutuklanırken sessiz kalan, altlarına sahip çıkmayan basiretsiz bir insandır.

  yok ya, nasıl bir şey yapmadı, basın açıklaması yaptı ya diyen yazarlara şunu hatırlatmak isterim, o dönem bu insan genelkurmay başkanıydı, madem bir bok yapamıyor haksız yere tutuklanan silah arkadaşları için, o zaman istifa edip gitseydi, o koltuğun hakkını veremiyorsan bırakıp gideceksin ey ilker başbuğ!

  sen atatürkçü insanların hksız yere hapislerde çürümesine göz yumarsan aynı bela gelir seni de bulur, buldu da zaten!
 • aga naptılar bunlara içerde?
  diyarbakır cezaevi örneğiyle gelmeyin yıl 2016