şükela:  tümü | bugün
  • bir adet çakma fetoş içeren, ankara il sağlık müdürlüğü’ne ait tanıtım filmidir.

--- spoiler ---

filmde evinde rahatsızlanan yaşlı vatandaşı oynayan kişinin fetö elebaşına benzerliği dikkatli izleyiciler tarafından fark ediliyor. benzerlik fark edilir edilmez video yayından kaldırıldı ve başlatılan soruşturma kapsamında filmin hazırlanışında görev alan sözleşmeli personel b.t. ve f.f.u. ile eğitim bölümünden sorumlu u.y.ç. görevden uzaklaştırıldı. ayrıca il müdürlüğünde görevli onlarca personelin de soruşturma kapsamında ifadesi alındı. skandalın ortaya çıkarılmasının ardından sağlık bakanlığı'nca videoyu incelemek üzere uzmanlar görevlendirildi. 1 dakika 56 saniyelik görüntüyü saniye saniye inceleyen uzmanlar 30'a yakın gizli mesaja ulaştı.
    --- spoiler ---

kaynak
  • fettuccine alfredo

durum ciddi beyler. eskiden domaste allah yazisi bulan insanlar issiz gucsuz kalinca, eee tabi ekonomik krizin de onemli bi payi var bunda, her gordukleri seyi eski sevgilileri fetullah ajanina benzetir olmuslar.

allah acil sifalar versin.
  • 30'a yakın gizli mesajı iki dakikalık videonun neresinden çıkarmışlar amk. ben sadece bıyıkları görebildim, ona da zum yapmışlar salak gibi lol. bence bıyıklara zum yapma fikri kimden çıktıysa ciddi ciddi görevden uzaklaştırılmayı hakediyor :/
  • komplo teorisi kuruyorum:

bu hıyarlar acaba bu şekilde gizli kliklere mesaj mı veriyorlar ?

ben videoyu izleyince merak etmeyin ellerinizden tutuyorum meşazı gördüm.

siz de beni ayağa kaldırın meşazı da gördüm.

aklımda deli sorular, tapınak şövalyeleri, illüminati, horus, tek kaş. ben de komplo teorisi bitti. teşekkürler.