şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: cevap vermeye değer entry 'lere en alt kısımda dilim döndüğümce cevap vermeye çalışacağım

buz gibi gerçektir.

mhp 'ye yıllarca yerleşmiş fetöcü şimdi nerede bir düşünün?

soros 'un çocukları sürekli sosyal medyadan ve kendi medyasından rte düşmanlığı pompalıyordu. ülke batıyor bitiyor masalları okuyordu. ama bir şekilde kolayca doldurabildikleri ve rte karşıtı yapabildikleri sol seçmen, seçimi kazanmak için yeterli olmuyordu.

sağ görüşlü olup da, rte düşmanı yapabildiklerinin de oylarını almaları gerekliydi. önce mhp içinde darbe (çakma kurultay) yaptılar. partiyi ele geçirmeye çalıştılar. devlet soluğu sarayda aldı. rte 'nin de desteğiyle partisini kurtardı. fetö ekibine de tek çare, yeni bir parti kurmak oldu ve iyi parti doğdu.

meral akşener fetö için en ideal profildi. çünkü başı açık bir kadın onlar için güzel bir kamuflajdı. tıpkı alevi bir parti lideri gibi. üyelerine rakı sofrasında fotoğraflar çektirip facebook 'da paylaştıran riyakar bir yapıdan bahsediyoruz.

ayrıca meral akşener, sorosçu mason özer çiller 'in eşi tansu çiller döneminde iç işleri bakanlığı yapmıştı (fetö 'nün hükümetlerden talep edip mutlaka aldığı 3 bakanlıktan birisi). kendini çok deşifre etmese de, yeri geldiğinde fetö 'ye övgüler yağdırmıştır.

başka bir kanıt ise, tüm eski fetöcülerin iyi partiye dönmesi. (sizin çevrenizde var mı? benim 10-15 kişi var. hepsi ne hikmetse bir anda ateşli bir iyi parti savunucusu oluverdi. ve birbirini tanımıyor bunlar. bu tesadüf olabilir mi?)

ayrıca fetö 'nün gerçekleştirdiği artık şüphe götürmeyen, muhsin yazıcıoğlu cinayetini örtbas eden zamanın bölge komutanı tümgeneral ali lapanta 'nın da bu partiye kurucu olması, başka bir delildir.

bana yol arkadaşlarını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim. celladımızın rte 'den önce bizim için düşündüğü kişiydi akşener. buyrun şimdi soruyorum. celladımıza düşman olmuş rte mi? yoksa celladımızın sadık hizmetkarı meral akşener mi? 2014 'den sonraki rte tam türkiye 'nin ihtiyaç duyduğu kişidir. zira, eleştirilere bakın. hep 2014 öncesi yaptığı şeyler. "fetö ile kolkola değiller miydi?" "doğuda megri megri çekmedi mi?" vs. vs.

yine işi gücü "algı kasmak" olan fetö tayfası, meral akşener 'in oy oranını %20 falan olarak pompalıyor. bu soros 'un çocuklarının işleri güçleri algı yönetmek. çünkü onlara göre kendileri çok zeki, biz çok aptalız...seçim uzak değil. bunun da yalan olduğunu beraber göreceğiz.

meral akşener, iktidar olsaydı (çok şükür olamayacak) neler olurdu? neler olmazdı ki?

ülkede karışıklıklar, terör eylemleri, ekonomik kriz başlardı. biz bunlarla ilgilenirken ;

- fetöcüler sessizce hapishanelerden salıverilirdi. bunlar aslında atatürkçüydü yalanıyla.
    - türkiye sessizce suriye 'den çekilirdi.
    - dev silah projeleri (tfx/mmu, atak 2, an-188,hisar, altay, ...vs.) yeterli fon sağlanmayacak öldürülürdü.
    - rusya 'dan s-400 alımı iptal edilirdi.
    - türkiye 'ye katma değer sağlayacak dev projeler iptal edilirdi. (3. havalimanı, kanal istanbu, sinop ve mersin nükleer santralleri vs..)
    - ırak 'ın ve suriye 'nin kuzeyinde pkk devleti kurulma çalışmaları başlatılırdı. (nasıl olsa engel olacak bir türkiye yok !)

girilen entry'lere cevaplar

>>> uzun yazınca oluyo mu

- uzun? keşke okunacağını bilsem de daha uzun yazabilsem. bu kadar itliğin puştluğun döndüğü, oyun içinde oyun olan bir dünyada, gerçekleri kısa cümlelerle ifade edebilmek ne mümkün...

>>> devlet bahçeli partiyi satınca iyi partiye geçtik

- yok o öyle olmadı. devlet bahçeli gayet rte 'e sayıdıryordu. saydırmasının en büyük sebebi de, parti içindeki fetöcülerin gönlünü alabilmekti. ama baktı ki, ne yaparsa yapsın onlara yaranamayacak, parti gidiyor...o zaman rte 'ye koştu (senin deyiminle satmak). yani tam tersi. devlet bahçeli rte 'ye gitti diye mhp içi muhalifler çıkmadı, mhp içi muhalifler (fetöcüler) azıttı diye bahçeli rte 'ye koştu.

>>> rte'nin 2002'den 2014'de kadar olan dostluğu gibi düşün. meral akşener de rte gibi kullanıp atacaktır.

- tamamen ahmakça bir düşünce. rte iktidara geldiğinde ve gelmeden önce, büyük bir güç olarak fetö (o zamanki cemaat) vardı. finans kuruluşları, medyası, sivil toplum örgütleri, devlete sızmış adamları... yani rte 'nin karşısında bir güç vardı. savaşması zor belki de o tarih için imkansız bir güç. yani o gün "şu an için savaşmamak", "ortak düşmanlar bitene kadar birlikte çalışmak" "zamanı gelince saldırmak" gibi stratejilerden bahsetmek mümkün. ama bugün ahı gitmiş, vahı kalmamış, kendi götünün derdindeki fetö 'nün akşener neyini kullanacak? ancak fetö akşener 'i kullanabilir. o da götü kurtarmak için...yani bir güç iken fetö ile ortak hareket eden, stratejik bir hamle yapmış olabilir. ama kötü günde fetö 'nün götünü kurtarmak isteyenler fetö dostudur. tıpkı insan ilişkileri gibi düşünün. siz güçlü iken herkes yanınızda, ama düşmüşseniz sadece gerçek dostlarınız...

>>> şayet şüpheniz varsa fetö'nün siyasi ayağını araştırın o zaman. bak bakalım hangi partiyi ele geçirmişler!

- ya şu yazanlar ya çok salak (çok afedersiniz de artık bıktım) ya milleti salak zannediyorlar. he yavrum. akp fetö 'nün siyasi ayağı. o yüzden sabah akşam öpüyor. adamların şirketlerine çöktü, elemanlarını hapse attı, bildiğin bitirdi. daha ne yapsın??? sen gidip bir fetöcülere sorsana bunu? git bir fetöcüyle konuş, akp hakkındaki fikirlerini sor, ondan sonra karar ver siyasi ayağı mı değil mi? akp de , diğer tüm partiler gibi menfaatçi yalak tiplerle dolu. rte strateji gereği fetoya methiyeler düzünce, yalaklanmanın boyutunu ayarlayamayıp, fetö güzellemesi yapan yalakalar mı fetocu? ahahaha..... yok öyle birşey. lafa değil uygulamaya bakmak lazım. türkiye 'de fetö ile uğraşacak 2 parti vardır ; akp ve mhp

>>> fetö ile boy boy resimleri var zaten akşener in. sene 2013 müydü neydi onlarca kamera önünde bağırıyordu ne istediniz de vermedim diye. işte bunlar hep kanıt. bonzai kafası bile bu kadar uçurmuyordur adamı çomarlığın verdiği kafa bambaşka.

- yazdıklarımızı okumadan mı cevap veriyor? işine mi gelmiyor? yoksa mal mı? bilemedim... 2014 öncesi rte, feto 'dan sonra dünyada en nefret ettiğim kişiydi. ama bugün rte, feto 'nun baş düşmanı, meral de baş dostu. ben hala mal gibi 2014 öncesine takılıp kalayım, meral 'e destek verip feto 'nun ekmeğine yağ mı süreyim??

>>> suç duyurusunda bulun kardeşim o zaman.

- nereye bulunayım? işlerin bu kadar basit olduğunu ancak salaklar düşünür. suç duyurusu yapacak olsa, mhp yapar. ama buradan ancak bir "mağduriyet(!)" çıkar. bunu biliyorlar. kediyi köşeye sıkıştırmamalısın. yoksa babasını tanımaz. pkk 'ya bile legal bir kapı bırakmış bu devlet. (bkz: hdp) fetö 'ye bırakmasın mı? devlet kimseye fikrinizi savunmayın demiyor. savunacaksanız, bunu kanunlar dairesinde yapın diyor. hdp 'nin pkk destekçisi olduğunu hepimiz biliyoruz. ama kanıt boyutunda zorlanabiliriz. elimizde kanıt olsa bile, hdp 'yi kapatmak istemeyiz. insanları öldüreceklerine adam gibi fikirlerini savunsunlar. iyi parti de, aynı misal...

>>> entry başına mı yoksa kelime başına mı ücret alıyorsunuz. kelime başınaysa 100 kelimesi kaç lira kardeş?

- 2014 'den önce rte 'den nefret ediyordum diyen, atatürkçü, milliyetçi ve deist bir aktroll varsa ben bir aktrollüm. bir de madem bu sözlük aktroll dolu ve bunu biliyorsun, bi zahmet onlara şu "meşajımı" ilet "allahını seven defansa gelsin"

>>> fetö neden mhp’yi ele geçirmeye çalışsn? hocaefendi diye ağlayan,pensilvanya’da fethullah’ın önünde domalan,akp kadrolarının çoğunluğu zaten fetöcü değil mi ?

- fetö 'nün bu ülkede ele geçirmeye çalışmadığı yer yok. en çok da cumhuriyetin temel direği kurumlar (chp, add, cumhuriyet gazetesi, tsk, yargı, yök) akp kadrolarının çoğu fetöcü? o yüzden mi akp fetöyü bitiriyor? fetöcüler niye nefret ediyor akp'den o zaman?

>>> akp ve mhp içerisinde bir tane bile fetö mağduru yokken iyi parti içerisinde ergenekon ıvır zıvır bu işin bütün eziyetini çekmiş insanlar var.

- sen de fetö olsaydın, onalrı partiye almaz mıydın? hayatı kamuflaj olan bir örgütten bahsediyoruz. peki iyi parti onları aldı da, onlar nasıl buraya girdi? yanlış analiz? intikam? menfaat? generalleri gözünüzde çok büyütmeyin. iyi parti, bu adamlarla işi bitince kapıya koyacak...

>>> fetö diye birşey yoktur.

- peki

>>> mevcut hükümet tehlike olarak gördüğü her kişiyi, yapıyı, kurumu, kuruluşu, medyayı, stkyı fetöcü ilan etti.

- ya da fetö ve üst aklı bu ülkede yüzlerce yapı,kurum, kuruluş, medya, stk kurdu? ayrıca hükümetin fetöcü ilan etmesi ile olmuyor bu işler. o farklı kurum, kuruluş, stk, medya üyelerinden bylock programı yüklü insanlar çıkmasını nereye koyacağız???

>>> bu tarz sık çıkan başlıklar ekşisözlüğün akp ye satıldığını gostergesı.

- sözlük akp 'ye satıldıysa, neden benim 1 tane entry 'ime karşı 11 sayfa muhalif entry var? ben buna rağmen sözlük fetöye satılmış demiyorum, ama sen akp 'ye satılmış diyorsun. sonra da ben paranoyak oluyorum :)

>>> biliyorsunuz, fetö zamanında refah partisi'ni ele geçiremeyince akp'yi kurmuştu.

- ilginç bir teori :) üzerine çalışmak lazım. yine de geçmişe takılıp kalmanın kimseye faydası yok. bugün akp, fetöyü bitiriyor. türkiye 'nin en büyük düşmanı fetödür. o yüzden desteklemek lazım. en azından fetö tamamen bitene kadar...

>>> seni kim fonluyor, ki bu kadar zaman ayırıp paragraflarca yazabiliyorsun?

- bu başlıkta benim 1 tane entry'ime karşı, muhalif 100 'den fazla entry var. beni fonlayanlara söyle, çok yalnız kalıyorum. 3-5 adam daha tutsunlar :)))

>>> havalimanı nasıl katmadeğer sağlıyor anlayamadığımdır.

- türkiye coğrafi konumu sebebiyle hub konumunda olacak. yüzlerce havayolu şirketi istanbu 'u aktarma noktası olarak belirleyecek. bu ise hem ülkeye vergi geliri getirecek, hem de dünyanın heryerinden türkiye 'ye, türkiye 'den dünyanın her yerine ucuza uçulması anlamına gelecek. böylece tur fiyatları ve maliyetleri ile ters orantılı, turizm gelirleri artacak. vs. vs. uzun uzun yazmak lazım....

>>> asıl fetöcüler herkese fetöcü diyerek sindirmeye çalışıyor.

- şu an fetöcülerin nefesi kesilmiş durumda, adamların şirketi, medyası vs. hiçbir şey kalmadı. üyeleri çil yavrusu gibi dağıldı. kaçabilenler yurt dışına kaçtı. kalanların çoğunluğu hapiste. kocası hapiste olan fetöcü kadın, "açız para verin" diye bağırıyor. fetö de öterler diye onlara para yetiştirmeye çalışıyor.
    şimdi durum buyken, şartlar tamamen fetönün aleyhine iken, gerçek bir fetö karşıtı (ben) ne yapar? mevcut şartları korumaya çalışır. gerçek bir fetöcü ne yapar? şartları değiştirmeye çalışır, buradan bir çıkış yolu arar (iyi parti?).
    şimdi ben asıl fetöcüyüm, ak parti iktidarda kalsın diye meral akşener tayfasını fetöcü diye sindirmeye çalışıyorum öyle mi?....:)))

>>> fetö’yü fetö yapanlar fetöcü değil, meral akşener fetöcü

- (#67425592)

>>> fetö kumpası olan balyoz davasında 16 yıl hapis cezasına çaptırılan ve ardından 3.5 yıl hapis yattıktan sonra tahliye edilen kardak kahramanı deniz kurmay albay ali türkşen de iyi parti'de.

- fetö'nün kumpasla içeri attığı bu adamlar, kimin sayesinde hapisten çıktı? ayrıca kardak kahramanı olayını da fazla abartmayın.medyanın esiri olmuşsunuz. kardak krizi fetö 'nün üst aklının yönetiminde bir türkiye 'de (tansu) yaşanmış ve ballandırılmış bir olaydır. olay üzerinde sadece keçilerin olduğu bir adaya zodiac botla çıkılmasından ibarettir. ali türkşen de iyi bir hatip. o kadar...

>>> ölümüne fetöcü olan nazlı ılıcak ve bir kaç sözde gazeteci haricinde kime ne yapıldı? zamanında fetöye o kadar övgüler yağdıran nagehan alçı, abdülkadir selvi, nihal bengisu karaca gibi isimler bugün televizyon kanallarında hala 7/24 akp sözcülüğü yapmıyorlar mı?

- devletin işi fetöye ölümüne biat etmiş olanlarla. 17/25 aralıktan sonra hala fetöyü savunanlarla. yoksa "her devrin adamı" şebekleri içeri atmaya çalışsa, hapishanelerde yer kalmaz...

>>> bana birisi fetö ile akp arasındaki farkı açıklayabilir mi? 17-25 aralığa kadar ikisi de bir değil miydi? 15 temmuz gerçekleşmiş olsaydı şuanda biz tayyö örgütünü konuşuyor olurduk.

- doğru, konuşuyor olurduk.. fark şu : bu ülkeyi yönetmek istiyorsan, tek bir yol var. partini kurup seçime gireceksin. beğenelim ya da beğenmeyelim, akp bu ülkenin başına seçim ile siyaset ile gelmiştir. fark budur.

>>> akp akşenere bakanlık teklif ettiği sırada da biliyor muydu fetöcü olduğunu? nedense bakanlığı reddedince fetöcü ilan edildi. madem fetöcüydü niye akp teklifini kabul etmedi de şimdi cumhurbaşkanı olmaya kasıyor???

- o bakanlığı teklif eden kişi, koltuğundan oldu. bu kadar basit.

>>> la istanbulda ne avmlerde ne de işlek caddelerde çöp konteynırı, kovaları yok sebep? birisi bomba tuzaklamasın içine diye kaldırıldı bak etrafına taksimde yada büyük avm önlerinde görebilecekmisin. ama ülke güllük gülüstanlık öylemi ?

- bu ülkede bombalar hep "birileri iyi birşeyler yapacakken" patlar. türkiye bir silah projesi yapacak olur, türkiye rusya ile görüşür, türkiye nükleer santral yapmaya karar verir...bombalar patlar. o yüzden bombaların patlamasından korkup, konyeynırları kaldıran kişiler, bombaları patlatanlarla aynı tarafta değildir. yani iyi taraftadır.

>>> su basligi acani az kurcalasan sumuklu mendil yalarken bulursun. oturmus bir de uzun uzun yazmis amq issizi...

- iğrençsin amq :))

>>> mhp’nin fetöcüleri ayrılıp parti kurmuş olsunlar peki akpde hiç fetöcü yok muydu? onlar niye ayrılıp parti kurmadılar?

- vardı. denediler. (abdullatif şener, abdullah gül)

>>> hem sonra bahçeli partisinde fetöcü olanların varlığını biliyordu diyelim, neden bu grubu yıllarca kullandı o zaman? bu güçle yıllarca halkı severken iyiydi sevilme sırası kendine gelince mi işler değişti yani

aynen öyle. biz halk gözüyle bakıyoruz. sanki bahçeli fetöcü olanların varlığını bilince "ee atsaydı" fikri var bilinç altımızda. iyi de kimse ben fetöcüyüm demiyor ki. o işler o kadar kolay değil. idareci yeri geldiğinde şeytanla bile masaya oturmak zorunda, geçinmek zorunda...filmin sonunda şeytanı yok etmek isteyenler dostumuz, filmin sonunda şeytanı kral yapacaklar düşmanımız olmalı. ara manevralara takılırsak, yolumuzu kaybederiz...

>>> aktroll başlıklarının sol frame'de durması bile sözlük kaynaklarının israfı demek. yazmayın amk. troll de biliyor yazdıklarının zırvalık olduğunu. kuyuya taşı atıyor, herkes peşinden kuyuya atlıyor. hop, gündem yaratıldı. yazmayın işte, yazmayın amk.

- meali ; biz fetö trolleri olarak, burada at oynatıyoruz. arada bir karşıt fikir beyan edenleri de aktroll ilan edip işin içinden çıkıyoruz. ama birisinin başlığı sol frame de durunca, karşıt fikirler daha çok insana ulaşıyor. istediğimiz gibi insanlara beyin ameliyatı yapamıyoruz. bu da bizi çok üzüyor. yazmayın. duymasınlar, sadece bizi duysunlar. ühüüüğğğ ühüüğğğğğ arkadaşlarımız hapiste leeeeeeeeen ühüüüüüüü

>>> cevap vermeye değer entryleri altta cevaplayacağım deyip, alttaki her cevabına "salakça", "ahmakça", "mal" diye başlayan yazarın iddiasıdır.

- ya haklısın. üslubumu bozmamam gerekir normalde. yine de şahsıma ana avrat küfür edilen bir ortamda, seviyeyi korumakta çok da kötü değilim diye düşünüyorum...

>>> sayın aktroller, buralara 1000 kere iyi parti fetöcü yazsanız da kimse yemez artık, yemiyor. aksine milleti enayi yerine koyduğunuzu düşünerek, anlayarak, kararsızlar da iyip e geliyor.

- birisi 1 kerede yazsa, 1000 kere de yazsa, gerçek değilmez. bu arada nerede lan bu sayın aktroller. herkese cevap yetiştirmekten parmaklarım nasır oldu :)

>>> akp kaybederse bomba patlayacak, fetö ele geçirecek diyorlar. olası. artık demokraside olması gereken olmazsa ve şu krizlere, karmaşaya rağmen gitmezse ne olacak peki?

- krizlere, karmaşaya rağmen gitmezse??? ahahaha şaka mısın dostum? orospu çocukları kriz, karmaşa çıkartıyor diye ülkeyi yönetenler gidecek öyle mi? yok öyle bir dünya. bitti o devirler. bu hükümet, sandıkla geldi, sandıkla gider. aksi tüm denemeler, deneyenin götünde patlayacaktır.

>>> bu iyi parti, korkudan seçimleri bir buçuk sene öne aldırtır.

- ahaha. iyi partiyi sikleyen kim. seçimin öne alınması, iyi partinin üst aklının planladığı terör eylemlerini plan aşamasında bırakmak ve ülkenin zarar görmesini engellemekti. (ekonomik terör ve sokak terörü). ama bu soros 'un çocukları hala anlamadı. batıda işleyen toplum mühendisliği türkiye 'de işlemiyor. her seçimden önce geliyorsunuz buraya. akp %20, chp %40 ne oldu???? ne oldu??????? başlıklar orada, entry ler orada. git bak. şimdi de aynı yalanlar. iyi parti %20. naaaah !!! %10 alsın, ben propagandacıyım, ben trollüm, ben yalancıyım. ama alamayacak, ve siz utanmadan bir dahaki seçimde yalanlarınıza devam edeceksiniz...

>>> kardeş onlara soros un çocukları yazıp durmuşsun sen kimin çocuğusun bi söyle hele

- mustafa kemal atatürk 'ün çocuğuyum. zoruna mı gitti?
  • (bkz: saçmalık)

ele geçirdiği partiyi henüz bırakmadı.

(bkz: okumadım)

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıkları engelle)
  • rte'nin 2002'den 2014'de kadar olan dostluğu gibi düşün. meral akşener de rte gibi kullanıp atacaktır. bir de böyle düşünmeyi dene bakalım gavat bey
  • olmayan durumdur.

şayet şüpheniz varsa fetö'nün siyasi ayağını araştırın o zaman. bak bakalım hangi partiyi ele geçirmişler!

gelen cevaba cevap editi:

bir kere fetö'nün bu kadar yayılmasının başlıca sebebi akp olduğunu tekrar hatırlatayım.
    evet akp bir çok alanda fetö'yü bitirdi fakat siyasi ayağı hala araştırılmadı. fetöcü kapsamında içeri atılanların arasında suçsuz olanlar da mevcut. neden suçsuz diyorum çünkü önceden fetö'yü destekleyip, şimdi desteklemedikleri için. eğer bunun suç olduğunu düşünüyorsan, recep tayyip erdoğan başta olmak üzere çoğu akpli yargılanmalıdır.
    doğru düzgün yargılamadan önce gelip burada iyi parti fetöcüdür demek biraz şerefsizlik olmuyor mu sayın yazar bey.
  • (bkz: tabi lan manyak mısın)

fetö ile boy boy resimleri var zaten akşener in. sene 2013 müydü neydi onlarca kamera önünde bağırıyordu ne istediniz de vermedim diye. işte bunlar hep kanıt. bonzai kafası bile bu kadar uçurmuyordur adamı çomarlığın verdiği kafa bambaşka.
  • fetö mhp'yi ele geçirememişmiş. ülen yarrak anteni.. akp'nin feto'nun kalesi olduğu ufacık çocuklar bile biliyor artık. eh, mhp kendisini akp'nin arka bahçesi ilan ettiğine göre, feto da mhp'yi otomatikman ele geçirmiş oluyor.

meral akşener iktidar olursa ülkede karışıklıklar, terör eylemleri ve ekonomik kriz başlayacakmış. ulan ülke sizin 15 yıllık iktidarınızda dibi gördü dibi. beterin beteri vardır her zaman elbet. siz iktidarda kalacak olursanız onu da göreceğimiz çok açık.

bir de riyakarlıktan bahsetmiş. oğlum sizin uzun adamınız riyakarlığın kitabını yazdı kitabını. şerefsiz.
  • oha zeka dolu onerme ama okumadim.
  • suç duyurusunda bulun kardeşim o zaman.
  • feto'ye ne istedi ise veren parti'yi kim kurdu/kurdurdu sorusu akıllara geliyor?

dipnot: bir abd projesi olarak akp
  • görüyorum ve arttırıyorum. ameriga da türkiyeyi ele geçiremeyince akpyi kurdu.