şükela:  tümü | bugün
  • milletin isteğine ses olmuştur.
  • devletin ezeli ve ebedi suçudur; bu hainlere kıyafet giydirmek.
  • olması gerekendir, basit suçlar hariç eline silah alarak darbede öyle veya böyle rol alan kişiler yargılama ve tutukluluk halindeyken tek tip sarı veya turuncu bir elbise gitmelidir. ancak bu sadece fetöcüler için değil belirli bir seviyeden daha ciddi suçlar işlemiş herkes için geçerli olmalıdır.
  • hüküm giymemiş yani yargılama aşamasındaki hiç bir sanığa uygulanamayacak dünyada örneği olmayan muamele. olsa olsa şöyle açıklanır.
    (bkz: 2017 türk tekstil sektörü krizi)
  • mümkündür.

ancak nasıl bir sonuç bekleniyor anlamıyorum. karşı da değilim de, niye yani? başka dert mi kalmadı... ayrıca, suçu mahkemece tescil edilmemiş adama birşey giydirmek, peşinen suçlu ilan etmek olmuyor mu? sonra pardon ya sen suçlu değilmişsin dediniz diyelim, e adamın turuncu fotoğrafları her yerde olacak... o nolacak.

hee bu terörist tayfaya giydirin aq. ama hala ne elde edilecek anlamadım.
  • akp'li hangi bakan turuncu tişört işine girdi ona bakmak lazım.

şaka maka ülkemizdeki adalet imajını iyice yerlere düşürecek hadisedir. sonra tüm dünyaya anlat, ya bunlar zaten terörist, mahkemeye formalite icabı çıkarıyoruz diye.
  • masumiyet karinesini hiç sayan, insan haklarının ağzına sıçan bir düşüncedir. bakın daha hayata bile geçirilmeden, düşünülmesi bile abesle iştigaldir. kaçak katını yıkan belediyeyi fetö'cülükle suçlayan şerefsiz gibilerin bir çoğunun hedefe ulaşamadığını sanmayın. * çatır çatır rakibini, sevmediğini, hasmını fetö iftirasıyla tutuklatanlar var. kendisine trafik cezası yazan trafik polisini fetö'cülükle yaftalayanları gördü bu gözler. şimdi sırf millete gaz vereceksin, galeyanı diri tutacaksın diye suçsuz günahsız bir çok ana kuzu, annelerinin gözleri önünde mahkemeye suçlu kıyafeti ile getirilecek öyle mi? allah müstahakınızı versin.
  • aslında fetöcüler dünyayı yaksa, milyonları öldürse umurunda olmayacak bir obez ego'nun bir türlü soğutulamayan "bana haa! bana haa!" kızgınlığının son tezahürü olabilir belki. ben de bilmiyorum.

(bkz: #69539983)
  • 2 ay önce 15 liraya defacto'dan bi tişört aldım, bir iki defa anca giyebilmiştim geçenlerde bide baktım ki meğer benim tişört fetöcüymüş. o kadar da beğenerek aldığım tişörtü sırf fetöcü lavuğun biri mahkemede giydi diye ve aynı benimki gibi üstünde hero yazıyor diye bir daha giyemiyeceğim. sırf bu tişört yüzünden artık fetöcülere tek tip giydireceklermiş. ulan şunu baştan yapsanıza gitti güzelim tişört.
  • zaten tek tip giyinmiyorlar mı?

bol gömlek, açık renk kumaş pantolon, gri-kahverengi çorap, sandelet. ha bir de minik deri omuz çantası.

badem bıyığı es geçmeyelim.