şükela:  tümü | bugün
 • cuntacılardan temizlenmiş ve rahatlamıştır. bunlar kendilerini herkesin üstünde görür, kendilerini herkesi hizaya sokmakla yükümlü görür, abd'den izin alır ve darbe yaparlardı.

  sayısız faili meçhul yaşanırdı. paramiliter güçler kullanır, onlara yasadışı işler yaptırırlardı. bugün bildiğiniz mafyacıların hepsini bu cuntacılar üretmiştir. aynı zamanda finans ve kapital dünyasının da içindeydiler. zaten herbiri emekli olduğunda bir holdinge danışman olur, işe gitmeden milyonları götürür, emekliliğinden rahat ederdi.

  türkiye bu cuntacı tipinden umarım kurtulmuştur. kurtulduysa çok iyi olmuştur. zaten sahaya da yansıyor. asker artık asker gibi davranıyor. çete üyesi gibi değil.
 • koca tsk bunların ağzına sakız olduysa yazıklar olsun.
 • buram buram provokasyon kokan başlık. burayı olur da olaylardan bihaber bir kişi bile okursa sanrısıyla yazıyorum.

  atatürkçü subaylar nöbetteyken fetöcü itler tsk’nın kapısından bile geçemezdi. malum güruh iktidar gücü ve birtakım liboş desteğiyle şerefli türk askerlerini fetöcü yargı ve polise yem etmiş, binlerce yıllık türk askeri geleneğini alaşağı etmiş, utanmadan savcı rolüne soyunmuştur. ne de olsa bunlar müslüman adamlardır(!).

  allah kimseyi kendi yarattığı çeteyle, türkiye cumhuriyetinin kurucu değerlerine bağlı onurlu insanları aynı kefede düşünecek köktenciliğe düşürmesin.
 • zihni karanlık, kalbi daha da karanlık, nefretle ve buralara entrylerini saçarken önünde aldığı 1 tencere makarna ile beslenen gereksizin "kemalist çete" iddiasında bulunduğu güzel askerleri kapsayan tsk'dır.

  o tsk 'çete' olmasaydı bugün senin de, halkı üzerinden ceplerini dolduranların da ve bu vatanın da esamesi okunmazdı.

  fetöyü orduya kim sokmuş ona da bakalım;
  mahir ünal'ın 6 yıl önce yaptığı itiraf: fetö'nün ordu ve emniyete sızmasını destekledik
  emre cemil ayvalı itirafı: kemalist düzeni yıkmak için fetöyle birlikte olduk
  aynı şahsın chp'ye fetö iftirası attığı kitabı ve onu paylaşan akpliler için: (bkz: fetö kılıçdaroğlu ve arkadaşları)

  vaktiniz geliyor. azalarak biteceksiniz. tek derdimiz enkaz aldık diye geldiğiniz ülkenin getirdiğiniz harabe halini toparlayacak ekskavatörüne, kepçesine kadar peşkeş çekmemeniz.
 • kemalistten temizlersin ama kucağında hopladığın hocalardan biri ile bozuşunca yine atatürk'ün sözlerine sarılırsın.

  bu ülkenin dna'sında atatürkçülük var. aksini düşünmek kendi götünü parmaklamak demek, ki zaten boş zamanınızda hoca atleti koklamaktan başka yaptığınız aktivite de bu olsa gerek.
 • gecenin saat 2 buçuğunda soyunuza sopunuza sövdürmekten nasıl bir zevk alıyorsunuz?

  kemalist çete ne şerefsiz köpekler! mustafa kemal atatürk bu ülkenin kurucusu, gördüğü en büyük lider ve elinde avucunda bulunan herşeyi borçlu olduğu yegane insandır... türk tarihinin ve dahi dünya tarihinin de gördüğü en büyük ve en kıymetli birkaç isminden birisidir... siz kimin köpeğisiniz? ne ara bu kadar rahat havlar oldunuz?

  kemalist çeteymiş... senin ben gelmişini geçmişini, haysiyetini, onurunu, karakterini, insanlığını vicdanını, soyunu sopunu, mehtaplarını, evveliyatını, ahirini, ben senin gibi adamın eşiktekini beşiktekini köğeğini kömecini dedesinin yedi ceddini doğurtan ebesini ağlayan bebesini soluduğu havayı içtiği suyu yediği ekmeği sıçtığı boku kafasının tasını beyninin bardağını ırkını dilini dinini cinsiyetini milliyetini hürriyetini sabahını akşamını öğleden sonrasını sabah seher vaktini akşam eşref saatini kafasındaki saçı arkasındaki kıçı elinin ayarını bahçenin hıyarını kıçındaki kıllarını boş boş geçen yıllarını şaşı bakan gözlerini kütürdeyen dizlerini memleketinin yaylasını safiyesini aylasını gözlerinin ferini alnının terini babasının kelini bahar esen yelini beyninin vakkumunu bahçenin zakkumunu tuttuğun kalemini ciğerinin veremini böbreğindeki taşı boynunun üstündeki başı orağını çekicini tüm tanıdıklarının hepiciğini...
 • türkiye cumhuriyeti devleti sınırları içerisinde kemalizm ile çete kelimesini yan yana getirebilecek bir şahıs olsa olsa vatan hainidir.

  türkiye cumhuriyeti devleti'nin resmi ideolojisi kemalizmdir. dün böyleydi, bugün de böyledir ve yarın da böyle olacaktır. bazı eksen kaymaları yaşatılmaya çalışılsa da devlet kemalizmden görece uzaklaşıp tekrar fabrika ayarlarına döner bu memlekette.

  bakarsın, milliyetçiliği ayaklar altına alıp, özerklik düşüncelerini yavaş yavaş dile getiren, federatif yapıya göz kırpıp, sümüklü ağlak bir irticacının peşine takılanlar gün gelir tüm bu yaptıklarının tersine döner ve üniter devleti şiar eder kendine, memleketteki en ağır kemalist gruplarla, yargıda, orduda, siyasette işbirliğine gitmek zorunda kalır. o peşinden gittiği dinbaz sümüklüyü terörist ilan eder kendi eliyle filan falan... bilmem anlatabildim mi? kemalizmi ağzınıza almadan önce abdest alıp besmele çekin cahiller!
 • bir vakitler yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ve ne istedilerse verdikleri fetföllöş efendileri pörsümüş sikini bademciklerine değdirsin diye rüyalanan ve araya aracılar, hediyeler vs koyarak o'nun bilmem kaçıncı kere diğerlerince emiklenmiş boklu donlarını elde ederek emiklemenin müptelası olan pelikan terör örgütü militanı mayışlı aktrollerin bu ülkenin kurucusu ve çimentosu olan aydınlık ve ilerici kemalistleri ex aşkları dindoş teröristlerle bir tutma çabası güttükleri provokasyondur.
 • kemalistlere çete diyorsun ama ordunun kendisini ve bu cumhuriyeti kuran irade kemalist iradedir. bir ideoloji kendi kurduğu orduya neden sızsın ki?

  kendini bu cumhuriyetten görmeyen, başka ideolojiler peşinde koşanlar ortada haliyle sızmaya çalışanlarda bunlardır.
 • fetönün kucağında gezen kim varsa hepsini hoplatayım