şükela:  tümü | bugün
  • yenişafak yazarı faruk aksoy'un dünkü yazısından.
    dsp genel başkanı önder aksakal'ın ekrem imamoğlu'nu neden desteklemediği yönündeki beyanı:
    "dsp demek, kıbrıs demektir…

dsp demek, bağımsızlık demektir…

dsp demek, bayrak demektir…

dsp demek, milli hassasiyet demektir…

fetö’cülerin amerika’dan,

pkk’lıların kandil’den,

hdp’lilerin de meclis’ten destek verdiği birine…

o birisi kim olursa olsun…

dsp kurumsal olarak destek vermez, veremez…"

link
  • rahmetli ecevit'i mezarında ters döndürecekler.
  • "fetö’cülerin amerika’dan,

pkk’lıların kandil’den,

hdp’lilerin de meclis’ten destek verdiği birine…

o birisi kim olursa olsun…

dsp kurumsal olarak destek vermez, veremez…"

altına imzamı atacağım açıklama.
    sadece bu kadar değil, y-chp'nin içi de çok karışık.
    pensilvanya ve kandil ile seçim ortaklığı yapıyorlar adeta.
    siyasi görüşü ne olursa olsun milli hassasiyetleri olan her insan bunlardan uzak durmalı.
  • e hani apoyu amerika vermişti, kıbrıs’ın asil fatihi erbakandı ?
  • iyi parti'den milliyetçiler.

"istanbul'u bizim sayemizde kazandınız" diye havaya giren kürtçülerin, türkler kıbrıs'ı işgal ettiler diyen (bkz: barbaros şansal) ibnesini, canan kaftancıoğlu sayesinde kazanıldı diyenleri falan göreceğiz 23 haziran'da.

(bkz: istanbul kürdistani partilerin başarısıdır)

kürdistani partilere;

good luck diyorum hepinize.
  • meali: dsp'yi akp satın aldı.

zaten hazine yardımı almayan dsp'nin koskoca otobüslerle gece gündüz sokaklarda oy toplaması, mitingler yapabilmesinin tek açıklaması akp'den chp'nin oylarını bölmek için yüklü miktarda rüşvet almasıdır.
  • faruk bey'i çok severim ama fetullah gülen'in "bana ahirette şefaat etme imkanı verilse bülent ecevit'e şefaat ederdim." dediğini hepimiz biliyoruz.

dsp vatan falan demek değil. o günlerde ecevit'i de bu fetullahçı alçaklar kumpasa getirdiler. zaten ölümü üzerinde de şaibeler var. adam ayağa kalksa kemikleri kırılıyordu. artık ne yaptılarsa... özal'ın ölümü gibi hep şüpheli kalacak.

gerçi aynı ecevit döneminde apo yakalanmıştı. "bunu bize niye teslim ettiler anlayamadım" şeklinde bir tepkisi de vardır. ancak nihayetinde apo onun döneminde içeriden çıkarılmış. şimdi dsp kalkıp siyasi olarak chp'li adayı desteklerse aynı zamanda chp - hdp -pkk- dhkp-c ve bir çok sol örgüt ortaklığına da onay vermiş olacak. canan kaftancıoğlu bu illegal yapıları temsilen oradadır.
  • yav he he dedirten onder aksalak yumurtlamasi!

adama sormazlar mi! celal doğan kim o zaman diye!

kendisi aciklamasinda pkk deyip ustune hdp’yi de isin icine katmis ancak gaziantep adayinin hdp destekli oldugunu hatta hdp eski vekili oldugunu unutmus sanirim.

benim hdp ile sorunum yok! kendisi ise ikiyuzluluk yapiyor.

yenisafak gazetesi kim yahu? ona bakip millet oyunu degistirecek?
  • apo'nun desteklediğini mi desteleyecek?
7 entry daha