şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tarihçi talha uğurluel beyin bir savunması. gülsek mi ağlasak mi bilemedim kendisini de tanımam ama eger gerçekten masum ise savunma mekanizmasının yargı karşısında içler acısı bir halde olduğunu görmemek mümkün değil.

bursa çevresindeki isimle yeşilırmak dershanelerinde çalışırken evlenmek istemiş abiler ablalar izin vermemiş o da ayrılmış dershaneden ve örgütten. karimi ben diskoda buldum kardeşim fetöcü olsaydim örgüt bana bulurdu demiş.

başta hepimiz savunmanı sikeyim diyoruz ama ben hak veriyorum kendisine. bu ülkede insanların aklıyla alay edercesine her yerde her zaman bu örgütün en büyük koruyucusu olanların kendilerinin en temiz, kendi ekibi dışındakilerin ise fetocu olduğunu iddia edebildiği bu pişkince ortamda adam fetöcü olmadığını kanıtlamak icin ne diyeceğini şaşırmasına da hak vermeli.

ben mesela simdi biri bana fetöcü olmadığını kanıtla dese ben ne derim bilmiyorum aq. hayir fetö elebaşı feto bekar, ben de bekarım kafadan fetöcüyüm.

https://www.birgun.net/…anistik-fetocu-degilim.html
  • fetöcü değilim çünkü karnım acıktı.

tanım: savunma mekanizması.
  • ben arkadaşa okulların bahçesine gomulenler konulu konferansini sonuna kadar izlemesini, mümkünse videosunu sosyal medyada paylaşmasını öneriyorum. yerse tabi.