şükela:  tümü | bugün
  • malum kişi
  • akp
  • "çok özledik be hocam gel artık" ağlayışları.
  • (bkz: akp)
  • “bu hasret bitsin, dön” 2012
    hepiniz ordaydınız ulan
  • badem bıyık,diz yapmış pantalon ve yavşak gibi konuşma tarzı.
  • ben bu davanın savcısıyım, savcısı...
  • ne isteyip de vermedikleri.
  • (bkz: yalan)

bir fetocu benim arabamı komisyon karşılığı sattı. satıştan sonra "durumum çok kötü, borçlarım var. bana üç aylığına bir miktar borç verebilir misin?' dedi. durumu vahim galiba vereyim bari dedim. neyse borç zamanı gelince hep bir bahane ile erteletti. üç ay ertelettikten sonra şu gün kesin vereceğim dedi. kesin dediği gün adamdan ses seda çıkmadı. ben aradım açan olmadı. sonra watsaptan mesaj geldi. mesajda " eşimi gözaltına aldılar, size borcu vardı. onu ben denklestirip göndereceğim." yazıyordu. ulan dedim adam gözaltına alınmışsa karısından para istemek ayıp olur. neyse onun arkadaşını arayıp " ya bizim x bey tutuklanmış, haberin var mı?" aldığım cevap "ne tutuklanması daha bugün görüştük, hiç gözaltına da alınmadı." oldu. şok oldum tabi. tekrar mesaj attım adama. dedim derhal paramı gönder yoksa kötü olur diye. yavsak fetocu hâlâ karısı üzerinden konuşuyor. yok bebegimle tek kaldım, yok cebimde sadece yol parası kaldı vs. vs. alçak herif hâlâ yalanını devam ettiriyor. arkadaşın ile görüştüm gözaltına alındığın felan yok dedim. bırak numarayı da paramı gönder yoksa izmir'e gelir ağzına tükürürüm dedim. ertesi gün hesabıma parayı yatırdı.

işin ilginç tarafı bu fetocu izmir'de din kültürü öğretmeni idi. adam dindar, yalan dolan yoktur dedik. yalancının kralı çıktı. o gün bugün bir daha fetocu görsem yolumu değiştiririm.
  • birbirine üstad diye hitap eden tipler.
    sürekli vakitte yaklaşıyor diyerek namaz kılıyor imajı veren tipler,
    malum bıyık ve
    samimi olmayan bir gülüş.